Sarema
Logotipas
Informacija
14
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
44
TAŠKAI
76 (vid. 4.22)
ĮMUŠTA
34 (vid. 1.89)
PRALEISTA
42
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ernestas AleknaMykolas KaveckasRamūnas NarvilasMartyn JefišovVytautas Laurinaitis
19 įvarč.12 įvarč.9 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Ernestas Alekna
10
19
2
0
Mykolas Kaveckas
7
12
0
0
Ramūnas Narvilas
16
9
1
0
Martyn Jefišov
5
5
0
0
Vytautas Laurinaitis
3
4
0
0
Karolis Rokas
3
3
1
0
Vladimir Gerasimov
9
3
1
0
Bartas Butinas
6
2
2
0
Scott Palmer
16
2
0
0
Lukas Šarkauskis
13
1
1
0
Stanislovas Normantas
6
1
0
0
Edvardas Kalinovas
8
0
0
0
Armandas Pocius
0
0
0
0
Tomas Bardauskas
11
0
0
0
Aivaras Rubavičius
0
0
0
0
Justas Adamas
1
0
0
0
Gediminas Jackus
1
0
0
0
Tomas Domarkas
13
0
0
0
Adomas Pocius
2
0
0
0
Lukas Kereišis
12
0
0
0
Chadien Naeim
1
0
0
0
Donatas Žičkus
4
0
1
0
Arūnas Arbatauskas
12
0
0
0
Dmitrij Černiak
11
0
1
0
Rokas Girtautas
8
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Andrius Jotko
6
0
0
Vadim Pinko
5
0
0
Rolandas Budrys
0
1
0
Donatas Averkinas
0
0
0
Abdo Zein-al-Abedeen
0
0
0
Maksim Kuziat
0
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-29
Sarema
7:1
Sparta
2
2015-05-07
Vakarų frontas
0:7
Sarema
3
2015-05-14
Sarema
5:2
AGRpakas-Sendvaris
4
2015-05-21
Uosto Direkcija
6:2
Sarema
4
2015-05-27
Sarema
3:2
Nautica
6
2015-06-03
Titanic
3:11
Sarema
7
2015-06-10
Klaipėda City
2:4
Sarema
8
2015-06-19
Sarema
4:1
Kruopa
9
2015-06-25
Klaipėdos Universitetas
1:2
Sarema
10
2015-07-29
Sparta
1:5
Sarema
11
2015-08-07
Sarema
3:0
Vakarų frontas
12
2015-08-10
AGRpakas-Sendvaris
2:7
Sarema
13
2015-08-20
Sarema
1:1
Uosto Direkcija
14
2015-08-25
Sarema
5:3
Nautica
15
2015-09-02
Sarema
3:3
Titanic
16
2015-09-08
Sarema
3:1
Klaipėda City
17
2015-09-15
Sarema
3:0
Kruopa
18
2015-09-25
Sarema
1:5
Klaipėdos Universitetas

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015