2015-09-23, 18 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Orestas Abramavičius
Sparta 2:12 Kruopa
(1:5)
Sparta
Rungtynių eiga
Kruopa
Mindaugas Urbė
Genadij Michadarkij
Marius Bukauskas
Artūras Bytautas
Artūras Mosejevas
Igor Sulžickij
Artiom Lysakov
4 min. 0:1
Laurynas Norkus
7 min. 0:2
Saulius Mikalajūnas
9 min. 0:3
Vidas Dančenka
16 min. 0:4
Kasparas Davidonis
25 min. 0:5 (10 m.)
Nerijus Genupskis
Artūras Mosejevas
28 min. 1:5
32 min. 1:6
Saulius Mikalajūnas
34 min. 1:7
Vidas Dančenka
37 min. 1:8
Saulius Mikalajūnas
39 min. 1:9
Kasparas Davidonis
43 min. 1:10
Laurynas Norkus
48 min. 1:11
Aleksej Fedosejev
Artūras Mosejevas
50 min. 2:11
52 min. 2:12
Aleksej Fedosejev
Eugenijus Davidonis
Andrej Konovalov
Oleg Vinogradov
Jevgenij Zaicev
Sergej Fiodorov
Kasparas Davidonis
Aleksej Fedosejev
Laurynas Norkus
Nerijus Genupskis
Aleksej Fedosejev
Tadas Balčiūnas
Vidas Dančenka

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
HBH - KLAIPĖDOS VETERANAI
Kretingos miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 12 47 31
2. NEPTŪNAS B 11 31 31
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 12 9 19
4. KLAIPĖDOS FM B 10 1 16
5. MINIJA B 11 -5 14
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 -27 9
7. FK JONUŠAI 12 -31 8
8. FASOUL 14 -25 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 12 19
2. HBH 9 11 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015