TurnyrinŰ lentelŰ
Vieta
Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
┴varŔiai
Sant.
Ta­k.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 8 1 1 56:23 33 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 7 1 2 37:18 19 22
3. FK SOKERIS 10 6 1 3 41:27 14 19
4. MEMEL 10 3 1 6 19:35 -16 10
5. KRUOPA 10 2 0 8 19:46 -27 6
6. DANĖS PERLAS 10 2 0 8 17:40 -23 6
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
├Éiandien rungtyni├Ş n├źra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
16.00
1 turas
BABRUNGO UOGOS - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FC NEPTŪNAS-KU
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
FK KARYS - TAURAGĖS SC-MFK
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
FC NEPTŪNAS-KU - BABRUNGO UOGOS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FK KARYS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
TAURAGĖS SC-MFK - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
├Éiandien rungtyni├Ş n├źra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
├Éiandien rungtyni├Ş n├źra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
├Éiandien rungtyni├Ş n├źra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Ta├░k.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Ta├░k.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Ta├░k.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Ta├░k.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Ta├░k.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015