DANĖS PERLAS
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
17 (vid. 1.70)
ĮMUŠTA
40 (vid. 4.00)
PRALEISTA
-23
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius NarušisRomas StonysVitalis Marozas
4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Marius Narušis
4
3
0
  Romas Stonys
3
0
0
  Vitalis Marozas
2
0
0
  Elijus Vilimas
2
0
0
  Elijus Pavlovas
1
0
0
  Darius Grigaitis
1
0
0
  Mindaugas Davidavičius
1
0
0
  Renardas Vaitkus
1
1
0
  Nerijus Šliogeris
0
0
0
  Remigijus Venckus
0
0
0
  Vygandas Burškys
0
0
0
  Aurimas Petraitis
0
0
0
  Ramūnas Čekavičius
0
0
0
  Pavel Truš
0
0
0
  Vaidotas Batūra
0
0
0
  Putinas Bartkevičius
0
0
0
  Artūras Stučys
0
0
1
  Deimantas Jankauskas
0
1
0
  Nerijus Čiuprinskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Viktor Klesčionok
2
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2020-06-08
1 turas
FK SOKERIS
1:3
DANĖS PERLAS
2020-06-16
2 turas
DANĖS PERLAS
2:4
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-06-22
3 turas
MEMEL
0:1
DANĖS PERLAS
2020-06-29
4 turas
DANĖS PERLAS
0:3
KRUOPA
2020-07-07
5 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
8:1
DANĖS PERLAS
2020-08-03
6 turas
DANĖS PERLAS
2:10
FK SOKERIS
2020-08-10
7 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
4:1
DANĖS PERLAS
2020-08-17
8 turas
DANĖS PERLAS
0:1
MEMEL
2020-09-02
9 turas
KRUOPA
3:2
DANĖS PERLAS
2020-09-04
10 turas
DANĖS PERLAS
5:6
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI

Sekančios rungtynės
INFO

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. TAURAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0
14. NEWLINK.LT 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015