Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
2020-08-03, 6 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas
DANĖS PERLAS 2-10
(1-4)
FK SOKERIS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aurimas PETRAITIS
Elijus PAVLOVAS
Nerijus ŠLIOGERIS
Vitalis MAROZAS
Marius NARUŠIS
Remigijus VENCKUS
Vygandas BURŠKYS
Darius GRIGAITIS
Romas STONYS
Artūras STUČYS
Deimantas JANKAUSKAS
Nerijus ČIUPRINSKAS
2 min. 0-1
Irmantas Medutis
Darius Grigaitis
5 min. 1-1
15 min. 1-2
Robertas Kaminskas
16 min. 1-3
Robertas Baltuonė
30 min. 1-4
Robertas Kaminskas
38 min. 1-5
Robertas Kaminskas
41 min. 1-6
Robertas Baltuonė
45 min. 1-7
Irmantas Medutis
47 min. 1-8
Žymantas Butkus
50 min. 1-9
Žymantas Butkus
59 min. 1-10
Irmantas Medutis
Marius Narušis
60 min. 2-10
Almantas MICKUS
Robertas BALTUONĖ
Žydrūnas KARPIS
Egidijus BUCEVIČIUS
Žilvinas GRĖBLIŪNAS
Gintaras MERKEVIČIUS
Egidijus ŠAKYS
Andrius PANCEROVAS
Irmantas MEDUTIS
Žymantas BUTKUS
Robertas KAMINSKAS
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Žydrūnas Karpis
.

Rungtynių video:

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KRANTONA 2 12 6
2. KLAIPĖDA CITY 2 8 6
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 7 6
4. FK JAKAI 2 7 4
5. FC SUOLIUKAS 2 5 3
6. FASOUL FC 2 5 3
7. FK JONUŠAI 2 1 3
8. LCC MOOSE 2 -1 3
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -2 3
10. PANTHERS FC 2 -4 3
11. DRAGŪNAI 2 -6 1
12. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 -9 0
13. FK PLIUSAS 2 -11 0
14. FK FUTERA 2 -12 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 2 12 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 8 6
3. KLAIPĖDA CITY 2 6 6
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 1 2 3
5. FK PLIUSAS-EURORENTA 2 -2 1
6. GEGŪNĖ-SENDVARIS 2 -4 1
7. DANĖS PERLAS 1 -4 0
8. KRUOPA 2 -6 0
9. MEMEL 2 -12 0

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015