KRUOPA
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
19 (vid. 1.90)
ĮMUŠTA
46 (vid. 4.60)
PRALEISTA
-27
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Martynas JankauskasAndrej KonovalovLaurynas Norkus
7 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Martynas Jankauskas
7
0
0
  Andrej Konovalov
2
0
0
  Laurynas Norkus
2
0
0
  Scott Palmer
2
1
0
  Andrius Puotkalis
2
0
0
  Marius Komovas
2
0
0
  Jevgenij Zaicev
1
1
0
  Eduardas Davidonis
1
0
0
  Sergej Fiodorov
0
0
0
  Vladimiras Molis
0
0
0
  Arūnas Arbatauskas
0
0
0
  Nerijus Genupskis
0
2
0
  Oleg Vinogradov
0
0
0
  Oleg Afinogenov
0
0
0
  Andrej Makov
0
0
0
  Eugenijus Davidonis
0
0
0
  Vasilij Nevolia
0
0
0
  Audrius Šopis
0
0
0
  Rolandas Uznys
0
0
0
  Aleksej Fedosejev
0
0
0
  Eduard Garšanov
0
0
0
  Vitalis Bieliauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2020-06-10
1 turas
MEMEL
4:3
KRUOPA
2020-06-18
2 turas
KRUOPA
2:3
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2020-06-25
3 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:3
KRUOPA
2020-06-29
4 turas
DANĖS PERLAS
0:3
KRUOPA
2020-07-09
5 turas
KRUOPA
2:4
FK SOKERIS
2020-08-04
6 turas
KRUOPA
0:3
MEMEL
2020-08-11
7 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
6:2
KRUOPA
2020-08-17
8 turas
KRUOPA
0:9
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-09-02
9 turas
KRUOPA
3:2
DANĖS PERLAS
2020-09-07
10 turas
FK SOKERIS
9:1
KRUOPA

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 12
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015