MEMEL
Informacija
3
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
10
TAŠKAI
19 (vid. 1.90)
ĮMUŠTA
35 (vid. 3.50)
PRALEISTA
-16
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Viktor KlesčionokVadim MarčenkovRomanas Gudlekis
9 įvarč.4 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Viktor Klesčionok
9
0
0
  Vadim Marčenkov
4
0
0
  Romanas Gudlekis
2
0
0
  Aleksandr Odarčiuk
1
0
0
  Artur Ustinov
1
1
0
  Denis Budajev
1
0
0
  Kęstas Ruzgys
1
0
0
  Viktor Kukšinov
1
1
0
  Romualdas Žukauskas
1
0
0
  Andrejus Briaunys
0
0
0
  Ivan Krivko
0
0
0
  Jevgenij Stork
0
0
0
  Roman Fokin
0
0
0
  Vitalij Liubarskij
0
0
0
  Raimondas Varnas
0
0
0
  Stanislav Krupelnikov
0
2
0
  Vitalij Čerkesas
0
1
0
  Henrikas Bočkus
0
0
0
  Valera Aliakin
0
0
0
  Valerij Fiodorov
0
0
0
  Andrej Vorobjov
0
1
0
  Aleksandr Jermolovič
0
0
0
  Viačeslav Piagaj
0
0
0
  Edvinas Kateiva
0
2
0
  Kęstas Smailys
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2020-06-10
1 turas
MEMEL
4:3
KRUOPA
2020-06-17
2 turas
FK SOKERIS
3:2
MEMEL
2020-06-22
3 turas
MEMEL
0:1
DANĖS PERLAS
2020-06-30
4 turas
MEMEL
0:6
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2020-07-07
5 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:0
MEMEL
2020-08-04
6 turas
KRUOPA
0:3
MEMEL
2020-08-12
7 turas
MEMEL
3:3
FK SOKERIS
2020-08-17
8 turas
DANĖS PERLAS
0:1
MEMEL
2020-08-25
9 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
10:3
MEMEL
2020-09-07
10 turas
MEMEL
3:6
EDM STATYBA-SENDVARIS

Sekančios rungtynės
INFO

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. TAURAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0
14. NEWLINK.LT 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015