Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
2020-09-07, 10 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Simas Kaušas
MEMEL 3-6
(0-3)
EDM STATYBA-SENDVARIS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Valera ALIAKIN
Jevgenij ŠTORK
Vadim MARČENKOV
Artur USTINOV
Vitalij LIUBARSKIJ
Stanislav KRUPELNIKOV
Vitalij ČERKESAS
Romanas GUDLEKIS
Viktor KUKŠINOV
Andrej VOROBJOV
Aleksandr JERMOLOVIČ
Romualdas ŽUKAUSKAS
Viktor KLESČIONOK
Įvartis į savo vartus
7 min. 0-1
20 min. 0-2
Tomas Petraška
23 min. 0-3
Vaidotas Juškus
39 min. 0-4
Tomas Petraška
40 min. 0-5
Žilvinas Ribaltavičius
Vadim Marčenkov
50 min. 1-5
Artur Ustinov
56 min. 2-5
59 min. 2-6
Tomas Petraška
Romanas Gudlekis
60 min. 3-6
Mindaugas SEMINAVIČIUS
Tomas NAVARDAUSKAS
Vytautas ZABLOCKIS
Marius BUKAUSKAS
Sergejus BAČKO
Marius BUKAUSKAS
Tomas PETRAŠKA
KŽstas PUTYS
Donaldas JAUTŽEMIS
Andrius IVANOVAS
Vaidotas JUŠKUS
Žilvinas RIBALTAVIČIUS
Sergej SMYSLOV
Virginijus LAPINSKAS
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Donaldas Jautžemis
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. FASOUL ARTSPACE 1 3
3. KFA-NEPTŪNAS 1 3
4. GARANT GROUP 1 3
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
6. FK GRANATA 1 3
7. FK JAKAI 1 3
8. KLAIPĖDA CITY 1 0
9. FK VS-JONUŠAI 1 0
10. FK FUTERA 1 0
11. FC SUOLIUKAS 1 0
12. TRITON LT 1 0
13. NEWLINK TRUST 1 0
14. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015