Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
12
2021-09-05
FF JŪRA 0-3 KARYS.LT
12
2021-09-05
TRIUMFAS 2-0 BABRUNGO UOGOS
12
2021-09-05
DŽIUGIETĖS 0-0 FK JAKAI
11
2021-09-05
BABRUNGO UOGOS 0-4 FK MAMUKAI
11
2021-09-05
FK MAMUKAI 0-0 TRIUMFAS
11
2021-09-05
DŽIUGIETĖS 1-0 KARYS.LT
11
2021-09-05
FK JAKAI 3-0 FF JŪRA
9
2021-08-29
FK JAKAI 1-0 BABRUNGO UOGOS
9
2021-08-29
FK MAMUKAI 3-0 FF JŪRA
11
2021-08-29
KARYS.LT 3-0 BABRUNGO UOGOS
11
2021-08-29
DŽIUGIETĖS 1-0 TRIUMFAS
10
2021-08-29
FK JAKAI 3-0 KARYS.LT
10
2021-08-29
TRIUMFAS 3-0 FF JŪRA
10
2021-08-29
FK MAMUKAI 1-3 DŽIUGIETĖS
9
2021-08-22
BABRUNGO UOGOS 0-2 DŽIUGIETĖS
8
2021-08-22
TRIUMFAS 0-0 FK JAKAI
8
2021-08-22
KARYS.LT 1-0 FK MAMUKAI
7
2021-08-22
FK JAKAI 2-1 FK MAMUKAI
7
2021-08-22
KARYS.LT 0-2 TRIUMFAS
7
2021-08-22
DŽIUGIETĖS 3-0 FF JŪRA
7
2021-08-22
FF JŪRA 0-3 BABRUNGO UOGOS
7
2021-08-07
TRIUMFAS 1-0 BABRUNGO UOGOS
6
2021-08-07
FF JŪRA 0-7 KARYS.LT
6
2021-08-07
DŽIUGIETĖS 0-2 FK JAKAI
6
2021-08-07
FK MAMUKAI 1-0 TRIUMFAS
5
2021-08-07
FK JAKAI 11-1 FF JŪRA
5
2021-08-07
DŽIUGIETĖS 5-1 KARYS.LT
5
2021-08-07
FK MAMUKAI 3-0 BABRUNGO UOGOS
5
2021-07-04
BABRUNGO UOGOS 0-3 KARYS.LT
4
2021-07-04
FK JAKAI 0-0 KARYS.LT
4
2021-07-04
TRIUMFAS 3-0 FF JŪRA
4
2021-07-04
FK MAMUKAI 1-3 DŽIUGIETĖS
3
2021-07-04
FK JAKAI 3-0 BABRUNGO UOGOS
3
2021-07-04
DŽIUGIETĖS 1-0 TRIUMFAS
3
2021-07-04
FK MAMUKAI 8-1 FF JŪRA
2
2021-06-27
TRIUMFAS 1-2 FK JAKAI
2
2021-06-27
KARYS.LT 1-3 FK MAMUKAI
1
2021-06-27
FK JAKAI 1-1 FK MAMUKAI
1
2021-06-27
KARYS.LT 2-1 TRIUMFAS
3
2021-06-26
BABRUNGO UOGOS 0-4 DŽIUGIETĖS
2
2021-06-26
FF JŪRA 1-1 BABRUNGO UOGOS
1
2021-06-26
DŽIUGIETĖS 6-1 FF JŪRA
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
19.00
14 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM B
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. FK VS-JONUŠAI 14 19
5. KLAIPĖDOS FM B 11 18
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015