BABRUNGO UOGOS
Informacija
1
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
10
PRALAIMĖJIMAI
4
TAŠKAI
4 (vid. 0.33)
ĮMUŠTA
27 (vid. 2.25)
PRALEISTA
-23
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Neda RumšaitėAudronė AndriusevičiūtėVaida Borumienė
1 įvarč.0 įvarč.0 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėja
  Neda Rumšaitė
1
0
0
  Audronė Andriusevičiūtė
0
0
0
  Vaida Borumienė
0
0
0
  Inga Gailienė
0
0
0
  Daiva Gintalienė
0
0
0
  Loreta Grauslienė
0
0
0
  Aušra Meškauskienė
0
0
0
  Nidija Mikalauskienė
0
0
0
  Birutė Pakalniškienė
0
0
0
  Inga Puidokienė
0
0
0
  Monika Raminienė
0
0
0
  Veronika Rimkienė
0
0
0
  Renata Šlekonienė
0
0
0
  Kristina Vaškienė
0
0
0

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėja
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2021-06-26
2 turas
FF JŪRA
1:1
BABRUNGO UOGOS
2021-06-26
3 turas
BABRUNGO UOGOS
0:4
DŽIUGIETĖS
2021-07-04
3 turas
FK JAKAI
3:0
BABRUNGO UOGOS
2021-07-04
5 turas
BABRUNGO UOGOS
0:3
KARYS.LT
2021-08-07
5 turas
FK MAMUKAI
3:0
BABRUNGO UOGOS
2021-08-07
7 turas
TRIUMFAS
1:0
BABRUNGO UOGOS
2021-08-22
7 turas
FF JŪRA
0:3
BABRUNGO UOGOS
2021-08-22
9 turas
BABRUNGO UOGOS
0:2
DŽIUGIETĖS
2021-08-29
9 turas
FK JAKAI
1:0
BABRUNGO UOGOS
2021-08-29
11 turas
KARYS.LT
3:0
BABRUNGO UOGOS
2021-09-05
11 turas
BABRUNGO UOGOS
0:4
FK MAMUKAI
2021-09-05
12 turas
TRIUMFAS
2:0
BABRUNGO UOGOS

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
20.10
1 turas
FASOUL ARTSPACE - KFA-FC NEPTŪNAS B
Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
21.10
2 turas
MEMEL - DANĖS PERLAS
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 3
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. KRANTONA 1 3
4. FK SMK 0 0
5. FK BALTIJA 1 0
6. FK VS-JONUŠAI 1 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DRAGŪNAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
4. KFA-FC NEPTŪNAS B 0 0
5. FASOUL ARTSPACE 0 0
6. FC SUOLIUKAS 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
5. MEMEL 0 0
6. KRUOPA 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PAJŪRIS 1 0
9. DANĖS PERLAS 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015