Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
18
2016-09-13
UOSTO DIREKCIJA 2:0 MEGLAR
18
2016-09-13
FK "JAKAI" 0:0 KRUOPA
18
2016-09-12
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA" 3:0 BALTAI
18
2016-09-12
AGLUONA 1:3 NAUTICA
18
2016-09-12
KORALAS 6:1 MEMEL
17
2016-09-06
NAUTICA 4:1 KORALAS
17
2016-09-06
UOSTO DIREKCIJA 2:2 KRUOPA
17
2016-09-05
MEGLAR 4:2 AGLUONA
17
2016-09-05
MEMEL 1:9 FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
17
2016-09-05
BALTAI 0:3 FK "JAKAI"
16
2016-08-30
NAUTICA 0:4 MEGLAR
16
2016-08-30
KORALAS 3:3 FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
16
2016-08-30
AGLUONA 1:6 KRUOPA
16
2016-08-29
FK "JAKAI" 6:0 MEMEL
16
2016-08-29
UOSTO DIREKCIJA 9:4 BALTAI
15
2016-08-23
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA" 6:3 FK "JAKAI"
15
2016-08-23
KRUOPA 3:0 NAUTICA
15
2016-08-23
MEMEL 1:4 UOSTO DIREKCIJA
15
2016-08-22
KORALAS 4:2 MEGLAR
15
2016-08-22
BALTAI 4:4 AGLUONA
14
2016-08-20
AGLUONA 0:3 MEMEL
14
2016-08-20
MEGLAR 0:4 KRUOPA
14
2016-08-20
UOSTO DIREKCIJA 5:4 FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
14
2016-08-16
FK "JAKAI" 3:0 KORALAS
14
2016-08-16
NAUTICA 6:9 BALTAI
13
2016-08-09
BALTAI 4:3 MEGLAR
13
2016-08-09
KORALAS 0:2 KRUOPA
13
2016-08-08
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA" 3:2 AGLUONA
13
2016-08-08
FK "JAKAI" 1:3 UOSTO DIREKCIJA
13
2016-08-08
MEMEL 2:5 NAUTICA
12
2016-08-02
MEGLAR 3:0 MEMEL
12
2016-08-02
KRUOPA 6:2 BALTAI
12
2016-08-01
NAUTICA 3:6 FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
12
2016-08-01
UOSTO DIREKCIJA 0:0 KORALAS
12
2016-08-01
AGLUONA 1:6 FK "JAKAI"
11
2016-07-26
FK "JAKAI" 4:1 NAUTICA
11
2016-07-26
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA" 2:1 MEGLAR
11
2016-07-25
MEMEL 0:9 KRUOPA
11
2016-07-25
UOSTO DIREKCIJA 10:3 AGLUONA
11
2016-07-25
KORALAS 4:2 BALTAI
10
2016-07-19
MEGLAR 0:5 FK "JAKAI"
10
2016-07-19
BALTAI 3:1 MEMEL
10
2016-07-18
AGLUONA 0:2 KORALAS
10
2016-07-18
NAUTICA 3:5 UOSTO DIREKCIJA
10
2016-07-18
KRUOPA 5:2 FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
5
2016-06-28
BALTAI 3:3 NAUTICA
5
2016-06-28
KRUOPA 3:0 MEGLAR
9
2016-06-21
BALTAI 9:4 FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
9
2016-06-21
MEMEL 3:8 KORALAS
9
2016-06-20
NAUTICA 7:2 AGLUONA
9
2016-06-20
MEGLAR 1:7 UOSTO DIREKCIJA
9
2016-06-20
KRUOPA 2:0 FK "JAKAI"
8
2016-06-14
FK "JAKAI" 2:1 BALTAI
8
2016-06-14
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA" 5:3 MEMEL
8
2016-06-13
UOSTO DIREKCIJA 2:2 KRUOPA
8
2016-06-13
KORALAS 3:4 NAUTICA
8
2016-06-13
AGLUONA 0:1 MEGLAR
7
2016-06-07
KRUOPA 4:0 AGLUONA
7
2016-06-07
MEMEL 2:11 FK "JAKAI"
7
2016-06-06
MEGLAR 4:5 NAUTICA
7
2016-06-06
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA" 7:0 KORALAS
7
2016-06-06
BALTAI 0:3 UOSTO DIREKCIJA
6
2016-05-31
AGLUONA 1:5 BALTAI
6
2016-05-31
FK "JAKAI" 3:3 FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
6
2016-05-30
NAUTICA 4:3 KRUOPA
6
2016-05-30
UOSTO DIREKCIJA 8:2 MEMEL
6
2016-05-30
MEGLAR 6:1 KORALAS
5
2016-05-23
KORALAS 2:5 FK "JAKAI"
5
2016-05-23
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA" 2:6 UOSTO DIREKCIJA
5
2016-05-23
MEMEL 7:1 AGLUONA
4
2016-05-17
MEGLAR 0:7 BALTAI
4
2016-05-17
KRUOPA 3:1 KORALAS
4
2016-05-16
AGLUONA 0:5 FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
4
2016-05-16
NAUTICA 2:2 MEMEL
4
2016-05-16
UOSTO DIREKCIJA 2:4 FK "JAKAI"
3
2016-05-10
BALTAI 3:5 KRUOPA
3
2016-05-10
MEMEL 0:2 MEGLAR
3
2016-05-09
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA" 5:2 NAUTICA
3
2016-05-09
KORALAS 2:6 UOSTO DIREKCIJA
3
2016-05-09
FK "JAKAI" 3:0 AGLUONA
2
2016-05-03
NAUTICA 1:6 FK "JAKAI"
2
2016-05-03
MEGLAR 4:2 FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
2
2016-05-02
KRUOPA 7:3 MEMEL
2
2016-05-02
AGLUONA 2:6 UOSTO DIREKCIJA
2
2016-05-02
BALTAI 2:2 KORALAS
1
2016-04-26
FK "JAKAI" 2:2 MEGLAR
1
2016-04-26
MEMEL 1:8 BALTAI
1
2016-04-25
KORALAS 3:3 AGLUONA
1
2016-04-25
UOSTO DIREKCIJA 2:2 NAUTICA
1
2016-04-25
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA" 3:8 KRUOPA
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
16.00
1 turas
BABRUNGO UOGOS - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FC NEPTŪNAS-KU
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
FK KARYS - TAURAGĖS SC-MFK
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
FC NEPTŪNAS-KU - BABRUNGO UOGOS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FK KARYS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
TAURAGĖS SC-MFK - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015