MEMEL
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
15
PRALAIMĖJIMAI
7
TAŠKAI
32 (vid. 1.78)
ĮMUŠTA
97 (vid. 5.39)
PRALEISTA
-65
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Viktoras PrudnikovasAndrej FokinRoman FokinMatas SavickisMindaugas Urbė
5 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Viktoras Prudnikovas
17
5
0
0
Andrej Fokin
4
2
0
0
Roman Fokin
7
1
0
1
Matas Savickis
7
1
0
0
Mindaugas Urbė
8
1
1
0
Dovydas Šaulys
2
1
0
0
Henrikas Bočkus
5
1
0
0
Tomas Velička
6
1
0
0
Valera Aliakin
16
0
1
0
Viktor Kukšinov
17
0
1
0
Romanas Gudlekis
18
0
0
0
Vitalij Liubarskij
11
0
0
0
Artūr Novičenko
0
0
0
0
Artūr Ustinov
0
0
0
0
Raimondas Varnas
16
0
1
0
Saulius Stonys
0
0
0
0
Ignas Kvedaras
10
0
0
0
Vitalij Čerkesas
5
0
0
0
Pavel Truš
0
0
0
0
Eduard Beketov
8
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Vilius Čižauskas
7
0
0
Arvydas Trizno
4
0
0
Artūras Bytautas
4
0
0
Gintas Grigalaitis
2
0
0
Žygimantas Dubickas
1
0
0
Donatas Pancerovas
1
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-04-26
MEMEL
1:8
BALTAI
2
2016-05-02
KRUOPA
7:3
MEMEL
3
2016-05-10
MEMEL
0:2
MEGLAR
4
2016-05-16
NAUTICA
2:2
MEMEL
5
2016-05-23
MEMEL
7:1
AGLUONA
6
2016-05-30
UOSTO DIREKCIJA
8:2
MEMEL
7
2016-06-07
MEMEL
2:11
FK "JAKAI"
8
2016-06-14
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
5:3
MEMEL
9
2016-06-21
MEMEL
3:8
KORALAS
10
2016-07-19
BALTAI
3:1
MEMEL
11
2016-07-25
MEMEL
0:9
KRUOPA
12
2016-08-02
MEGLAR
3:0
MEMEL
13
2016-08-08
MEMEL
2:5
NAUTICA
14
2016-08-20
AGLUONA
0:3
MEMEL
15
2016-08-23
MEMEL
1:4
UOSTO DIREKCIJA
16
2016-08-29
FK "JAKAI"
6:0
MEMEL
17
2016-09-05
MEMEL
1:9
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
18
2016-09-12
KORALAS
6:1
MEMEL

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't existTable 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 12
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015