2016-05-09, 3 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Vladimir Gerasimov
KORALAS 2:6 UOSTO DIREKCIJA
(1:2)
KORALAS
Rungtynių eiga
UOSTO DIREKCIJA
Aurimas Petraitis
Aivaras Umantas
Egidijus Kiburys
Pavelas Domas
Osvaldas Kurauskas
Vilius Ignatavičius
Benas Kentra
Saidas Senkus
Dainius Vaitkus
Marius Jaugelavičius
Robertas Grikšas
Paulius Lukoševičius
12 min. 0:1
Gerdas Kančelskis
16 min. 0:2
Artūras Kurbangalijevas
Osvaldas Kurauskas
18 min. 1:2
31 min. 1:3
Artūras Kurbangalijevas
42 min. 1:4
Gerdas Kančelskis
Benas Kentra
51 min. 2:4 (10 m.)
57 min. 2:5
Gerdas Kančelskis
57 min. 2:6
Artūras Kurbangalijevas
Almantas Mickus
Robertas Baltuonė
Artūras Kurbangalijevas
Žydrūnas Karpis
Edvinas Kateiva
Gerdas Kančelskis
Egidijus Šakys
Robertas Kratavičius
Mindaugas Tilvikas
Andrius Kaušpėdas
Giedrius Kšanas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015