Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
13
2022-09-23
DRAGŪNAI 1-2 TRITON LT
13
2022-09-16
FASOUL FC 4-3 PANTHERS FC
13
2022-09-16
EDM STATYBA-SENDVARIS 3-3 KLAIPĖDA CITY
10
2022-09-14
TRITON LT 3-5 FK FUTERA
13
2022-09-09
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3-1 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
13
2022-09-09
GARANT GROUP 4-2 FK FUTERA
13
2022-09-09
FK GRANATA 7-2 FC SUOLIUKAS
12
2022-09-08
EDM STATYBA-SENDVARIS 2-2 FASOUL FC
13
2022-09-07
FK PLIUSAS 0-6 FK JONUŠAI
8
2022-09-06
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 3-1 TRITON LT
11
2022-09-05
FK GRANATA 8-3 KLAIPĖDA CITY
12
2022-09-01
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4-3 DRAGŪNAI
12
2022-09-01
PANTHERS FC 1-9 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
10
2022-09-01
FK GRANATA 6-3 FASOUL FC
12
2022-08-31
FK FUTERA 0-4 FK JONUŠAI
12
2022-08-31
FC SUOLIUKAS 1-3 KLAIPĖDA CITY
12
2022-08-30
TRITON LT 3-13 GARANT GROUP
12
2022-08-30
FK GRANATA 12-2 FK PLIUSAS
11
2022-08-25
FK JONUŠAI 6-3 TRITON LT
11
2022-08-25
FASOUL FC 2-6 FC SUOLIUKAS
11
2022-08-25
DRAGŪNAI 5-2 PANTHERS FC
11
2022-08-24
FK PLIUSAS 1-9 FK FUTERA
11
2022-08-24
GARANT GROUP 3-0 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
11
2022-08-23
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0-0 EDM STATYBA-SENDVARIS
11
2022-08-22
FK GRANATA 9-1 DRAGŪNAI
10
2022-08-18
FC SUOLIUKAS 0-3 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
10
2022-08-17
KLAIPĖDA CITY 5-0 FK PLIUSAS
10
2022-08-17
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 5-3 FK JONUŠAI
10
2022-08-17
PANTHERS FC 1-5 GARANT GROUP
10
2022-08-15
EDM STATYBA-SENDVARIS 3-1 DRAGŪNAI
9
2022-08-12
DRAGŪNAI 4-4 FC SUOLIUKAS
9
2022-08-11
GARANT GROUP 3-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
9
2022-08-11
FASOUL FC 1-1 KLAIPĖDA CITY
9
2022-08-10
FK JONUŠAI 5-1 PANTHERS FC
9
2022-08-10
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2-5 FK GRANATA
9
2022-08-10
FK FUTERA 0-5 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
9
2022-08-09
FK PLIUSAS 3-5 TRITON LT
8
2022-08-05
FC SUOLIUKAS 0-4 GARANT GROUP
8
2022-08-05
PANTHERS FC 4-1 FK FUTERA
8
2022-08-03
FASOUL FC 9-0 FK PLIUSAS
8
2022-08-02
KLAIPĖDA CITY 2-4 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
8
2022-08-02
EDM STATYBA-SENDVARIS 2-0 FK JONUŠAI
7
2022-07-28
GARANT GROUP 6-1 FK GRANATA
7
2022-07-21
DRAGŪNAI 0-3 KLAIPĖDA CITY
7
2022-07-21
FK JONUŠAI 3-7 FC SUOLIUKAS
7
2022-07-21
FK FUTERA 1-3 EDM STATYBA-SENDVARIS
7
2022-07-20
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7-2 FASOUL FC
7
2022-07-20
TRITON LT 2-2 PANTHERS FC
7
2022-07-20
FK PLIUSAS 2-6 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
6
2022-07-15
EDM STATYBA-SENDVARIS 1-0 TRITON LT
6
2022-07-15
PANTHERS FC 4-15 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
6
2022-07-15
FC SUOLIUKAS 3-1 FK FUTERA
6
2022-07-13
KLAIPĖDA CITY 0-2 GARANT GROUP
6
2022-07-13
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6-1 FK PLIUSAS
6
2022-07-13
FK GRANATA 7-2 FK JONUŠAI
6
2022-07-11
FASOUL FC 4-2 DRAGŪNAI
5
2022-07-08
DRAGŪNAI 1-3 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5
2022-07-08
FK JONUŠAI 1-3 KLAIPĖDA CITY
5
2022-07-07
GARANT GROUP 1-1 FASOUL FC
5
2022-07-07
FK FUTERA 1-4 FK GRANATA
5
2022-07-07
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 6-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2022-07-05
TRITON LT 2-1 FC SUOLIUKAS
5
2022-07-05
FK PLIUSAS 3-2 PANTHERS FC
4
2022-07-01
DRAGŪNAI 3-0 FK PLIUSAS
4
2022-07-01
KLAIPĖDA CITY 1-0 FK FUTERA
4
2022-06-30
FC SUOLIUKAS 2-4 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
4
2022-06-30
FASOUL FC 3-3 FK JONUŠAI
4
2022-06-29
EDM STATYBA-SENDVARIS 5-1 PANTHERS FC
4
2022-06-29
FK GRANATA 1-1 TRITON LT
4
2022-06-28
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2-8 GARANT GROUP
3
2022-06-23
GARANT GROUP 2-4 DRAGŪNAI
3
2022-06-22
FK JONUŠAI 2-6 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3
2022-06-22
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4-6 FK GRANATA
3
2022-06-22
PANTHERS FC 1-4 FC SUOLIUKAS
3
2022-06-21
TRITON LT 0-4 KLAIPĖDA CITY
3
2022-06-21
FK PLIUSAS 0-7 EDM STATYBA-SENDVARIS
3
2022-06-21
FK FUTERA 0-4 FASOUL FC
2
2022-06-17
DRAGŪNAI 5-6 FK JONUŠAI
2
2022-06-16
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4-2 FK FUTERA
2
2022-06-16
FASOUL FC 1-4 TRITON LT
2
2022-06-15
FC SUOLIUKAS 2-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2022-06-15
KLAIPĖDA CITY 1-6 KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
2
2022-06-15
GARANT GROUP 8-2 FK PLIUSAS
2
2022-06-14
FK GRANATA 4-3 PANTHERS FC
1
2022-06-10
PANTHERS FC 3-2 KLAIPĖDA CITY
1
2022-06-10
FK FUTERA 2-3 DRAGŪNAI
1
2022-06-09
TRITON LT 0-4 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
2022-06-09
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 5-1 FASOUL FC
1
2022-06-08
FK JONUŠAI 3-3 GARANT GROUP
1
2022-06-07
FK PLIUSAS 0-5 FC SUOLIUKAS
1
2022-06-07
EDM STATYBA-SENDVARIS 3-3 FK GRANATA
Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
HBH - KLAIPĖDOS VETERANAI
Kretingos miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 12 47 31
2. NEPTŪNAS B 11 31 31
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 12 9 19
4. KLAIPĖDOS FM B 10 1 16
5. MINIJA B 11 -5 14
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 -27 9
7. FK JONUŠAI 12 -31 8
8. FASOUL 14 -25 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 12 19
2. HBH 9 11 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015