Rezultatyviausi žaidėjai
Mindaugas Žemaitaitis
(SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS)
5 įvarč.
Vitalijus Paulauskas
(SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS)
3 įvarč.
Marius Papšys
(SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS)
3 įvarč.
Edgaras Voitechovskis
(SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS)
2 įvarč.
Deimantas Rumša
(KLAIPĖDOS FM B)
2 įvarč.
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Ɛiandien rungtyniĆø nĆ«ra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS

Ɛiandien rungtyniĆø nĆ«ra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
2 turas
FK JONUŠAI - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
2 turas
KLAIPĖDA CITY - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.15
2 turas
FASOUL FC - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Ɛiandien rungtyniĆø nĆ«ra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Ɛiandien rungtyniĆø nĆ«ra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
TaĆ°k.
1. KLAIPĖDOS FM B 2 6 6
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 5 6
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3 3
4. NEPTŪNAS B 0 0 0
5. MINIJA B 1 -2 0
6. FK SIRIJUS 2 -5 0
7. FK JONUŠAI 2 -7 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
TaĆ°k.
1. TAURAGĖS SC-MFK 4 11 12
2. KLAIPĖDOS FM 4 4 9
3. FK JAKAI-MINIJOS FA 4 1 9
4. FK KARYS 4 5 6
5. FC NEPTŪNAS-KU 4 -5 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 -5 3
7. RIETAVO LIŪTĖS 4 -11 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
TaĆ°k.
1. FK GRANATA 1 4 3
2. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 1 3 3
3. KLAIPĖDA CITY 1 2 3
4. GARANT GROUP 1 2 3
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 1 3
6. FK JONUŠAI 1 -1 0
7. FK PLIUSAS 1 -2 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 -2 0
9. FC SUOLIUKAS 1 -3 0
10. FASOUL FC 1 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
TaĆ°k.
1. KLAIPĖDA CITY 1 4 3
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 4 3
3. DANĖS PERLAS 1 0 1
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0 1
5. NAUTICA 0 0 0
6. MEMEL 1 -4 0
7. FK PLIUSAS-EURORENTA 1 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
TaĆ°k.
1. GARGŽDŲ VETERANAS 1 1 3
2. ŠILUTĖS VETERANAS 1 0 1
3. DANĖS PERLAS 1 0 1
4. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
5. HBH (Kretinga) 0 0 0
6. KLAIPĖDOS VETERANAI 1 -1 0


KLFF.lt - 2015