KLAIPĖDOS FM B
Informacija
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
54 (vid. 4.50)
ĮMUŠTA
31 (vid. 2.58)
PRALEISTA
23
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Nikita BondarevJokūbas JančauskasSimonas Zabitis
9 įvarč.9 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Nikita Bondarev
9
0
0
  Jokūbas Jančauskas
9
0
0
  Simonas Zabitis
4
0
0
  Danila Bondarev
4
1
0
  Natas Genutis
3
0
0
  Deimantas Rumša
2
0
0
  Gedas Gustys
2
1
0
  David Serdynskyj
2
0
0
  Oskaras Tverskis
1
0
0
  Benas Vasiliauskas
1
0
0
  Dmitrii Šachraj
1
0
0
  Armandas Razvadauskas
1
0
0
  Oskaras Lubys
1
2
0
  Deividas Dailidėnas
1
0
0
  Justas Dailidė
1
0
0
  Robertas Poškus
1
0
0
  Emilis Astrauskas
1
0
0
  Anton Štukov
1
0
0
  Matas Ambrazaitis
1
0
0
  Andrius Lukšas
1
0
0
  Laurynas Barsteika
1
0
0
  Vakaris Liekis
1
2
0
  Mantas Bogdanovas
1
0
0
  Mantas Dimša
1
0
0
  Matas Dumalakas
1
0
0
  Arminas Žaliaduonis
0
2
0
  Ovidijus Strazdauskas
0
0
0
  Gvidas Maitušis
0
0
0
  Gabrielius Lekstutis
0
0
0
  Džiugas Kubilius
0
0
0
  Andrius Jokšas
0
0
0
  Dovydas Andrulis
0
0
0
  Nikita Chekan
0
1
0
  Eduard Dregval
0
1
0
  Jurgis Mykolas Beinortas
0
1
0
  Lukas Sungaila
0
1
0
  Herkus Vaitkus
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2023-05-17
1 turas
MINIJA B
0:2
KLAIPĖDOS FM B
2023-05-24
1 turas
FK JONUŠAI
0:4
KLAIPĖDOS FM B
2023-05-31
7 turas
KLAIPĖDOS FM B
2:5
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2023-06-07
3 turas
KLAIPĖDOS FM B
1:5
NEPTŪNAS B
2023-06-15
5 turas
KLAIPĖDOS FM B
3:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2023-06-21
4 turas
FK SIRIJUS
1:6
KLAIPĖDOS FM B
2023-08-31
10 turas
NEPTŪNAS B
3:1
KLAIPĖDOS FM B
2023-09-13
11 turas
KLAIPĖDOS FM B
11:3
FK SIRIJUS
2023-10-01
8 turas
KLAIPĖDOS FM B
2:3
MINIJA B
2023-10-11
9 turas
KLAIPĖDOS FM B
9:0
FK JONUŠAI
2023-10-18
12 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:10
KLAIPĖDOS FM B
2023-10-30
14 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:3
KLAIPĖDOS FM B

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015