FK JONUŠAI
Informacija
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
7
TAŠKAI
12 (vid. 1.00)
ĮMUŠTA
38 (vid. 3.17)
PRALEISTA
-26
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrius MarcinkevičiusAurimas BarsteikaJogaila Šimkus
3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Andrius Marcinkevičius
3
0
0
  Aurimas Barsteika
2
0
0
  Jogaila Šimkus
2
0
0
  Ainius Savickas
1
2
0
  Laurynas Gedmintas
1
1
0
  Ignas Tamašauskas
1
0
0
  Edgaras Anulis
1
0
1
  Vilius Kasparavičius
1
0
0
  Giedrius Ratkus
0
0
0
  Artūras Jakovenka
0
0
0
  Simonas Alsys
0
0
1
  Dovydas Španceris
0
0
0
  Mantas Šoblinskas
0
0
0
  Linas Kokanskas
0
0
0
  Arnas Vaseris
0
0
0
  Tadas Vitkauskas
0
0
0
  Tadas Vaičekauskas
0
0
0
  Rokas Vitkauskas
0
0
0
  Ramūnas Ruibys
0
0
0
  Žygimantas Šakys
0
4
0
  Rokas Pleikys
0
0
0
  Matas Ilginis
0
0
0
  Arnas Dumbrauskas
0
0
0
  Giedrius Šmaižys
0
0
0
  Elijus Klapatauskas
0
0
0
  Evaldas Magdušauskas
0
1
0
  Artiom Lysakov
0
1
0
  Andrius Baukys
0
0
0
  Tautvydas Špiegis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2023-05-17
1 turas
FK JONUŠAI
2:5
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2023-05-24
1 turas
FK JONUŠAI
0:4
KLAIPĖDOS FM B
2023-06-01
3 turas
FK SIRIJUS
0:1
FK JONUŠAI
2023-06-25
6 turas
FK JONUŠAI
0:3
NEPTŪNAS B
2023-06-29
7 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
0:4
FK JONUŠAI
2023-08-17
8 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2:0
FK JONUŠAI
2023-08-25
14 turas
FK JONUŠAI
1:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2023-09-04
5 turas
MINIJA B
5:2
FK JONUŠAI
2023-09-21
10 turas
FK JONUŠAI
2:3
FK SIRIJUS
2023-10-11
9 turas
KLAIPĖDOS FM B
9:0
FK JONUŠAI
2023-10-17
13 turas
NEPTŪNAS B
3:0
FK JONUŠAI
2023-11-06
12 turas
FK JONUŠAI
0:3
MINIJA B

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FK PLIUSAS - PVM-21
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
GARANT GROUP - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
6. PVM-21 6 -10 7
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015