MINIJA B
Informacija
8
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
25
TAŠKAI
43 (vid. 3.58)
ĮMUŠTA
29 (vid. 2.42)
PRALEISTA
14
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Deividas ŠiušaMatas KeblysRobertas Rimutis
6 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Deividas Šiuša
6
1
0
  Matas Keblys
4
0
0
  Robertas Rimutis
4
0
0
  Dominykas Jakočiūnas
4
1
0
  Deividas Pipiras
3
1
0
  Adrijus Putvinas
2
1
0
  Saimon Santos Conceicao
2
0
0
  Wilson Felipe Conceicao
2
0
0
  Vilius Kazlauskas
1
0
0
  Manuchim Ogundu
1
0
0
  Lukas Gujis
1
2
0
  Aronas Zakarauskas
1
1
0
  Rokas Šipalis
1
1
0
  Edgaras Drąsutis
1
2
0
  Valdas Jašmontas
1
1
0
  Nedas Šeškus
1
0
0
  Christhian Garcia Tobar
1
0
0
  Matas Mazgeika
1
0
0
  Matas Venckus
1
0
0
  Naglis Baltrutis
0
0
0
  Jokūbas Pocius
0
0
0
  Karolis Albužis
0
0
0
  Karolis Žvinklys
0
0
0
  Artūras Kumpis
0
0
0
  Dainius Tarakanovas
0
0
0
  Jonas Kazlauskas
0
1
0
  Aleksas Pipiras
0
1
0
  Dangirdas Žilinskas
0
0
0
  Žilvinas Lukošius
0
0
0
  Edvinas Girdenis
0
0
0
  Deividas Gedvilas
0
0
0
  Mantas Elzbergas
0
0
0
  Antanas Martinaitis
0
0
1

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2023-05-17
1 turas
MINIJA B
0:2
KLAIPĖDOS FM B
2023-05-30
3 turas
MINIJA B
2:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2023-06-11
4 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2:3
MINIJA B
2023-06-16
2 turas
NEPTŪNAS B
1:3
MINIJA B
2023-08-15
6 turas
MINIJA B
6:2
FK SIRIJUS
2023-08-27
9 turas
MINIJA B
3:10
NEPTŪNAS B
2023-09-04
5 turas
MINIJA B
5:2
FK JONUŠAI
2023-10-01
8 turas
KLAIPĖDOS FM B
2:3
MINIJA B
2023-10-16
11 turas
MINIJA B
3:4
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2023-10-22
10 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
0:3
MINIJA B
2023-11-06
12 turas
FK JONUŠAI
0:3
MINIJA B
2023-11-08
13 turas
FK SIRIJUS
2:9
MINIJA B

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.00
5 turas
GARANT GROUP - NAUTICA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015