LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2023-11-08, 13 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Gvidas Gnedojus, Mantas Kurapatkinas
FK SIRIJUS 2-9
(1-4)
MINIJA B
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Scott Palmer
Tadas Nemunis
Gediminas Skritulskas
Jokūbas Norkus
Clifford Agwe Awah
Sami Jalali
Mohamed Sahbi
Kingslay Sunday
Caleb Romanus
Klaidas Urbonavičius
Daniel Okenwa
Edgar Dorogavcev
Aleksandr Vasiljev
3 min. 0-1
Deividas Šiuša
11 min. 0-2
Deividas Šiuša
16 min. 0-3
Matas Venckus
Marius Ežerskis
22 min. 1-3
24 min. 1-4
(11 m.)
Deividas Šiuša
Kingsley Chukwuebuka Sunday
47 min. 2-4
58 min. 2-5
Robertas Rimutis
58 min. 2-6
Vilius Kazlauskas
66 min. 2-7
Adrijus Putvinas
76 min. 2-8
Deividas Šiuša
80 min. 2-9
Deividas Šiuša
Aleksas Pipiras
Matas Venckus
Deividas Šiuša
Deividas Pipiras
Domantas Viskontas
Robertas Rimutis
Kajus Baltmiškis
Simonas Galdikas
Adrijus Putvinas
Vilius Kazlauskas
Mantas Gedutis
Majus Kakštys
Gabrielius Jurčius
Titas Jonuška
Antanas Martinaitis
Nedas Šeškus
Karolis Žvinklys
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015