Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
LFF III lygos
Klaipedos regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Moterų regioninės lygos
Vakarų regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (35+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (45+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
NEPTŪNAS B
Informacija
11
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
33
TAŠKAI
60
(vid. 5.00)
ĮMUŠTA
16
(vid. 1.33)
PRALEISTA
44
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Martynas Velyvis
Ignas Paulius
Denis Matihin
8 įvarč.
7 įvarč.
6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
Martynas Velyvis
8
0
0
Ignas Paulius
7
1
0
Denis Matihin
6
0
0
Hussein Mohamed Mehasseb
5
0
0
Arnas Spyčius
3
0
0
Jonas Vaitkus
3
1
0
Rytis Statkus
2
2
0
Dovydas Švambaris
2
0
0
Artem Shcherbak
2
0
0
Jevgenij Dodonov
1
0
0
Ainis Vilavičius
1
0
0
Abiodun Emmanuel Adeshina
1
0
0
Joris Rupšlaukis
1
0
0
Darius Jurgelevičius
1
1
0
Paulius Lotužys
1
0
0
Manuchim Ogundu
1
0
0
Tomas Jonušas
1
0
0
Arminas Gečas
1
0
0
Oleksandr Dovhyi
1
0
0
Edgaras Anaškin
0
0
0
Aurimas Tamkevičius
0
0
0
Tadas Kazlauskas
0
0
0
Evaldas Misiūnas
0
0
1
Lukas Nedzinskas
0
1
1
Vladislav Kučerov
0
0
0
Titas Mikelis
0
1
0
Mažvydas Norkevičius
0
0
0
Den Pacalovskij
0
0
0
Ainoras Petkus
0
0
0
Jokūbas Petreikis
0
0
0
Martynas Simutis
0
0
0
Nikita Šiušis
0
0
0
Oleksandr Yatsenko
0
0
0
Yahaya Fawzi
0
1
0
Adomas Ankudinovas
0
1
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2023-06-07
3 turas
KLAIPĖDOS FM B
1:5
NEPTŪNAS B
2023-06-11
4 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
0:2
NEPTŪNAS B
2023-06-16
2 turas
NEPTŪNAS B
1:3
MINIJA B
2023-06-25
6 turas
FK JONUŠAI
0:3
NEPTŪNAS B
2023-06-28
7 turas
NEPTŪNAS B
9:1
FK SIRIJUS
2023-07-05
5 turas
NEPTŪNAS B
6:2
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2023-08-16
11 turas
NEPTŪNAS B
3:0
EDM STATYBA-SENDVARIS
2023-08-27
9 turas
MINIJA B
3:10
NEPTŪNAS B
2023-08-31
10 turas
NEPTŪNAS B
3:1
KLAIPĖDOS FM B
2023-09-20
12 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
1:6
NEPTŪNAS B
2023-10-13
14 turas
FK SIRIJUS
4:9
NEPTŪNAS B
2023-10-17
13 turas
NEPTŪNAS B
3:0
FK JONUŠAI
Sekančios rungtynės
INFO
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
2 turas
FK PLIUSAS
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
2 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
-
KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
Gargždų FK PEMPININKAI
1
4
3
2.
Plikių SAKUONA
0
0
0
3.
Plungės BABRUNGAS B
0
0
0
4.
Palangos FK MELNO
0
0
0
5.
Gargždų FK BANGA C
0
0
0
6.
Klaipėdos FK SIRIJUS B
0
0
0
7.
Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-4
0
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
KLAIPĖDA CITY
1
8
3
2.
SK PLIKIAI
1
4
3
3.
SIGROUP
1
2
3
4.
FK JONUŠAI
1
1
3
5.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
0
0
0
6.
FK PLIUSAS
1
-1
0
7.
EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-2
0
8.
FC SUOLIUKAS
1
-4
0
9.
FK DITUVA
1
-8
0
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
1
5
3
2.
KLAIPĖDA CITY
1
3
3
3.
GARANT GROUP
1
1
3
4.
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
1
0
1
5.
PVM-21
1
0
1
6.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
-1
0
7.
FK PLIUSAS
1
-3
0
8.
MEMEL
1
-5
0
KLFF.lt - 2015