LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2023-10-13, 14 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Joris Kabelka, Aistė Ivanovaitė, Andrius Lukšas
FK SIRIJUS 4-9
(2-6)
NEPTŪNAS B
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Jonas Butkevičius
Tadas Nemunis
Scott Palmer
Jokūbas Norkus
Clifford Agwe Awah
Sami Jalali
Gediminas Skritulskas
Kingslay Sunday
Caleb Romanus
Daniel Okenwa
Edgar Dorogavcev
3 min. 0-1
Denis Matihin
8 min. 0-2
Denis Matihin
Tadas Nemunis
11 min. 1-2
15 min. 1-3
Ignas Paulius
17 min. 1-4
Ignas Paulius
24 min. 1-5
Denis Matihin
32 min. 1-6
Martynas Velyvis
Edgar Dorogavcev
44 min. 2-6
53 min. 2-7
Arminas Gečas
77 min. 2-8
Oleksandr Dovhyi
80 min. 2-9
Jokūbas Norkus
Tadas Nemunis
81 min. 3-9
89 min. 4-9
Dovydas Komža
Martynas Velyvis
Oleksandr Dovhyi
Arnas Spyčius
Evaldas Misiūnas
Lukas Nedzinskas
Dovydas Švambaris
Jonas Vaitkus
Denis Matihin
Ignas Paulius
Arminas Gečas
Martynas Simutis
Jokūbas Petreikis
Abiodun E. Adeshina
Mažvydas Norkevičius
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Edgar Dorogavcev
Evaldas Misiūnas, Lukas Nedzinskas

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.00
5 turas
GARANT GROUP - NAUTICA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015