LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2023-06-16, 2 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Eimantas Rudavičius, Paulius Dirgėlas, Karolis Dirgėlas
NEPTŪNAS B 1-3
(0-2)
MINIJA B
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mykola Yarosheych
Ainius Vilavičius
Arnas Spyčius
Julius Vyšniauskas
Abiodun E. Adeshina
Darius Jurgelevičius
Lukas Nedzinskas
Yahaya Fawzi
Denis Matihin
Ignas Paulius
Artem Shcherbak
Den Pacalovskij
Martynas Simutis
Rytis Statkus
Jonas Vaitkus
Titas Mikelis
25 min. 0-1
Robertas Rimutis
27 min. 0-2
Valdas Jašmontas
50 min. 0-3
Deividas Pipiras
Ignas Paulius
74 min. 1-3
Amir Ahalarov
Deividas Šiuša
Deividas Pipiras
Dominykas Jakočiūnas
Aronas Zakarauskas
Valdas Jašmontas
Lukas Gujis
Matas Keblys
Adrijus Putvinas
Robertas Rimutis
Mantas Gedutis
Aleksas Pipiras
Saimon Santos Conceicao
Simonas Galdikas
Rokas Šipalis
Karolis Albužis
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Deividas Pipiras, Dominykas Jakočiūnas, Deividas Šiuša, Valdas Jašmontas, Aronas Zakarauskas, Ignas Paulius
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015