SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Informacija
8
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
24
TAŠKAI
53 (vid. 4.42)
ĮMUŠTA
42 (vid. 3.50)
PRALEISTA
11
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius PapšysMindaugas ŽemaitaitisVitalijus Paulauskas
19 įvarč.16 įvarč.7 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Marius Papšys
19
0
0
  Mindaugas Žemaitaitis
16
1
0
  Vitalijus Paulauskas
7
0
0
  Edgaras Voitechovskis
2
2
0
  Justas Vainikaitis
2
0
0
  Arnoldas Nausėdas
2
1
0
  Mindaugas Grušauskas
2
1
0
  Vytautas Žukauskas
1
0
0
  Irmantas Medutis
1
0
0
  Kazimieras Žutautas
0
2
0
  Marius Valskis
0
0
0
  Audrius Tolis
0
0
0
  Tomas Tamošauskas
0
0
0
  Kostas Skarbalius
0
2
0
  Albertas Sausarys
0
1
0
  Robertas Šalkauskas
0
1
1
  Dovidas Paliulis
0
1
0
  Artūras Mosejevas
0
1
0
  Vacys Lekevičius
0
0
0
  Vytautas Laurinaitis
0
0
0
  Jurijus Kurbangalijevas
0
0
0
  Giedrius Simonavičius
0
0
0
  Karolis Kelpšas
0
2
0
  Mykolas Kaveckas
0
0
0
  Gediminas Jackus
0
0
0
  Darius Grigaitis
0
0
0
  Osvaldas Deringis
0
0
0
  Žymantas Butkus
0
0
0
  Rokas Borusas
0
0
0
  Anton Ananjev
0
1
0
  Tadas Balčiūnas
0
2
0
  Raimondas Alseika
0
0
0
  Justas Adamas
0
1
0
  Orestas Abramavičius
0
0
0
  Edvinas Razutis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2023-05-17
1 turas
FK JONUŠAI
2:5
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2023-05-24
2 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:6
FK SIRIJUS
2023-05-31
7 turas
KLAIPĖDOS FM B
2:5
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2023-06-11
4 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2:3
MINIJA B
2023-07-05
5 turas
NEPTŪNAS B
6:2
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2023-08-10
6 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
2023-08-17
8 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2:0
FK JONUŠAI
2023-09-20
12 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
1:6
NEPTŪNAS B
2023-09-28
13 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:4
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2023-10-16
11 turas
MINIJA B
3:4
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2023-10-19
9 turas
FK SIRIJUS
4:9
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2023-10-30
14 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:3
KLAIPĖDOS FM B

Sekančios rungtynės
INFO
3 turas
2024-05-27
19.30
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
-
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
16.00
1 turas
BABRUNGO UOGOS - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FC NEPTŪNAS-KU
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
FK KARYS - TAURAGĖS SC-MFK
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
FC NEPTŪNAS-KU - BABRUNGO UOGOS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FK KARYS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
TAURAGĖS SC-MFK - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015