LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2023-10-19, 9 turas, Klaipėdos FM stadionas,
Teisėjai: Simas Kaušas, Jokūbas Kniukšta, Andrius Lukšas
FK SIRIJUS 4-9
(1-4)
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Jonas Butkevičius
Tadas Nemunis
Scott Palmer
Jokūbas Norkus
Clifford Agwe Awah
Sami Jalali
Gediminas Skritulskas
Kingslay Sunday
Caleb Romanus
Daniel Okenwa
Edgar Dorogavcev
15 min. 0-1
Vytautas Žukauskas
Marius Ežerskis
30 min. 1-1
31 min. 1-2
Mindaugas Žemaitaitis
36 min. 1-3
Marius Papšys
38 min. 1-4
Marius Papšys
47 min. 1-5
Mindaugas Žemaitaitis
60 min. 1-6
Marius Papšys
69 min. 1-7
Mindaugas Žemaitaitis
71 min. 2-7
(11 m.)
75 min. 2-8
Marius Papšys
81 min. 2-9
Mindaugas Žemaitaitis
Klaidas Urbonavičius
84 min. 3-9
Marius Ežerskis
88 min. 4-9
Dovidas Paliulis
Karolis Kelpšas
Irmantas Medutis
Gediminas Jackus
Mindaugas Grušauskas
Mindaugas Žemaitaitis
Vitalijus Paulauskas
Marius Papšys
Vytautas Žukauskas
Kazimieras Žutautas
Robertas Šalkauskas
Arnoldas Nausėdas
Anton Ananjev
Albertas Sausarys
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Marius Ežerskis, Karolis Kelpšas
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015