LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2023-10-16, 11 turas, Kretingos miesto stadionas,
Teisėjai: Simas Kaušas, Erikas Slavinskas, Ainaras Milašius
MINIJA B 3-4
(1-1)
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aleksas Pipiras
Majus Kakštys
Kajus Baltmiūkis
Domantas Viskontas
Robertas Rimutis
Edgaras Drąsutis
Titas Jonuška
Simonas Galdikas
Adrijus Putvinas
Antanas Martinaitis
Jonas Kazlauskas
Nedas Šeūkus
Matas Venckus
Karolis Žvinklys
Gabrielius Jurčius
Įvartis į savo vartus
15 min. 0-1
Robertas Rimutis
18 min. 1-1
60 min. 1-2
Irmantas Medutis
71 min. 1-3
Justas Vainikaitis
Edgaras Drąsutis
77 min. 2-3
Robertas Rimutis
82 min. 3-3
90+2 min. 3-4
Arnoldas Nausėdas
Kostas Skarbalius
Darius Grigaitis
Tadas Balčiūnas
Karolis Kelpšas
Irmantas Medutis
Arnoldas Nausėdas
Mindaugas Grušauskas
Mindaugas Žemaitaitis
Anton Ananjev
Kazimieras Žutautas
Justas Vainikaitis
Albertas Sausarys
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Tadas Balčiūnas, Mindaugas Grušauskas
.

Rungtynių video:

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - I LYGA

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - II LYGA

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.30
2 turas
KRUOPA - PLIKIAI-SAKUONA
FM salė (P. Komunos g.16A)
21.30
2 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
FM salė (P. Komunos g.16A)
KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - I LYGA
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 1 3 3
2. FK PEMPININKAi 1 3 3
3. KRANTONA 1 1 3
4. PHOENIX FC 0 0 0
5. FK ŠILUTĖ 1 -1 0
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 -3 0
7. KLAIPĖDA CITY 1 -3 0

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - II LYGA
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. PLIKIAI-SAKUONA 1 5 3
2. FK JONUŠAI 1 4 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 1 3
4. DRAGŪNAI 1 0 1
5. FC SUOLIUKAS 1 0 1
6. FK SPARTA 1 -1 0
7. LCC MOOSE FC 1 -4 0
8. FK PLIUSAS 1 -5 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. PLIKIAI-SAKUONA 1 5 3
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3 3
4. KLAIPĖDA CITY 2 3 3
5. KRUOPA 1 1 3
6. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 1 -5 0
7. MEGLARAS 2 -6 0
8. MEMEL 2 -8 0


KLFF.lt - 2015