TurnyrinŰ lentelŰ
Vieta
Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
┴varŔiai
Sant.
Ta­k.
1. NAUTICA 8 7 1 0 77:27 50 22
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 6 2 0 68:22 46 20
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 5 1 2 43:21 22 16
4. DANĖS PERLAS 8 4 0 4 39:35 4 15
5. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 4 1 3 35:36 -1 13
6. MEMEL 8 3 0 5 30:59 -29 9
7. KRUOPA 8 2 0 6 27:49 -22 6
8. FK FUTERA 8 1 1 6 20:45 -25 4
9. FK PAJŪRIS 8 0 0 8 20:65 -45 0
Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
MINIJA B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Kretingos miesto stadionas
20.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - FK JONUŠAI
Klaipėdos FM stadionas
20.15
7 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - NEPTŪNAS B
Klaipėdos Centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštė
MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

├Éiandien rungtyni├Ş n├źra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

├Éiandien rungtyni├Ş n├źra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
5 turas
KLAIPĖDA CITY - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
5 turas
MEMEL - FK PAJŪRIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

├Éiandien rungtyni├Ş n├źra.

LFF III LYGOS KLAIP├őDOS REGIONO PIRMENYB├őS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Ta├░k.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. FM-KLAIPĖDA 4 4 7
4. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
5. FASOUL 6 0 6
6. MINIJA B 5 -4 5
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTER├ś REGIONIN├őS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYB├őS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Ta├░k.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIP├őDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYB├őS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Ta├░k.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4 9 9
2. FC SUOLIUKAS 4 7 9
3. DRAGŪNAI 4 5 9
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
5. FK GRANATA 4 3 8
6. GARANT GROUP 4 10 7
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
8. KLAIPĖDA CITY 4 -1 6
9. FK JONUŠAI 4 -3 5
10. FASOUL FC 4 -3 4
11. TRITON LT 4 -5 4
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 4 -8 0
14. FK PLIUSAS 4 -21 0

KLAIP├őDOS REGIONO VETERAN├ś (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYB├őS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Ta├░k.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIP├őDOS REGIONO VETERAN├ś (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYB├őS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Ta├░k.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. KRUOPA 5 -2 7
4. HBH 5 4 6
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 5 -4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015