Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
10
2020-09-07
MEMEL 3-6 EDM STATYBA-SENDVARIS
10
2020-09-07
FK SOKERIS 9-1 KRUOPA
10
2020-09-04
DANĖS PERLAS 5-6 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
9
2020-09-02
KRUOPA 3-2 DANĖS PERLAS
9
2020-08-25
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10-3 MEMEL
9
2020-08-24
EDM STATYBA-SENDVARIS 2-3 FK SOKERIS
8
2020-08-18
FK SOKERIS 2-8 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
8
2020-08-17
KRUOPA 0-9 EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2020-08-17
DANĖS PERLAS 0-1 MEMEL
7
2020-08-12
MEMEL 3-3 FK SOKERIS
7
2020-08-11
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6-2 KRUOPA
7
2020-08-10
EDM STATYBA-SENDVARIS 4-1 DANĖS PERLAS
6
2020-08-04
EDM STATYBA-SENDVARIS 1-5 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
6
2020-08-04
KRUOPA 0-3 MEMEL
6
2020-08-03
DANĖS PERLAS 2-10 FK SOKERIS
5
2020-07-09
KRUOPA 2-4 FK SOKERIS
5
2020-07-07
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 8-1 DANĖS PERLAS
5
2020-07-07
EDM STATYBA-SENDVARIS 3-0 MEMEL
4
2020-06-30
MEMEL 0-6 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
4
2020-06-30
FK SOKERIS 0-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2020-06-29
DANĖS PERLAS 0-3 KRUOPA
3
2020-06-25
EDM STATYBA-SENDVARIS 6-3 KRUOPA
3
2020-06-23
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 3-6 FK SOKERIS
3
2020-06-22
MEMEL 0-1 DANĖS PERLAS
2
2020-06-18
KRUOPA 2-3 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2
2020-06-17
FK SOKERIS 3-2 MEMEL
2
2020-06-16
DANĖS PERLAS 2-4 EDM STATYBA-SENDVARIS
1
2020-06-10
MEMEL 4-3 KRUOPA
1
2020-06-09
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 1-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
1
2020-06-08
FK SOKERIS 1-3 DANĖS PERLAS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015