Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
Finalas
2019-02-09
KRANTONA 7:2 KLAIPĖDA CITY
del III vietos
2019-02-09
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4:2 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Pusfinalis
2019-02-04
KRANTONA 5:3 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Pusfinalis
2019-02-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3:5 KLAIPĖDA CITY
Ketvirtfinalis
2019-01-30
KLAIPĖDA CITY 7:4 KELPA
Ketvirtfinalis
2019-01-29
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 2:6 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
9
2019-01-25
KELPA 4:7 KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
9
2019-01-23
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7:3 FK "ŽEBENKŠTIS"
9
2019-01-22
SAREMA 7:9 KRANTONA
9
2019-01-21
KLAIPĖDA CITY 9:3 FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
9
2019-01-20
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 0:10 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8
2019-01-20
FK "ŽEBENKŠTIS" 3:4 KELPA
8
2019-01-18
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 10:6 SAREMA
8
2019-01-16
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 1:3 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
8
2019-01-15
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4:3 KLAIPĖDA CITY
8
2019-01-14
KRANTONA 16:0 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
7
2019-01-11
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 3:7 KRANTONA
7
2019-01-10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7:6 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
7
2019-01-08
KLAIPĖDA CITY 16:0 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
7
2019-01-07
SAREMA 2:10 FK "ŽEBENKŠTIS"
7
2019-01-06
KELPA 6:4 FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
6
2019-01-06
KLAIPĖDA CITY 2:1 KRANTONA
6
2018-12-21
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 2:7 SAREMA
6
2018-12-19
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8:3 KELPA
6
2018-12-19
FK "ŽEBENKŠTIS" 4:4 KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
6
2018-12-17
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 8:13 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5
2018-12-16
SAREMA 3:5 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
5
2018-12-14
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 7:4 FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
5
2018-12-12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4:3 KLAIPĖDA CITY
5
2018-12-11
KELPA 4:3 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
5
2018-12-10
KRANTONA 6:4 FK "ŽEBENKŠTIS"
4
2018-12-09
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 3:7 SAREMA
4
2018-12-09
KLAIPĖDA CITY 8:5 KELPA
4
2018-12-07
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5:9 KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
4
2018-12-05
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3:4 KRANTONA
4
2018-12-05
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 7:5 FK "ŽEBENKŠTIS"
3
2018-12-04
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 9:2 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
3
2018-12-03
FK "ŽEBENKŠTIS" 5:7 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2018-11-27
SAREMA 3:9 KLAIPĖDA CITY
3
2018-11-26
KELPA 0:10 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3
2018-11-25
KRANTONA 11:4 FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
2
2018-11-25
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 2:4 FK "ŽEBENKŠTIS"
2
2018-11-23
KLAIPĖDA CITY 3:2 KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
2
2018-11-21
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3:8 FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
2
2018-11-20
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10:4 SAREMA
2
2018-11-19
KELPA 1:7 KRANTONA
1
2018-11-15
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 3:6 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
1
2018-11-14
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 11:1 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1
2018-11-14
FK "ŽEBENKŠTIS" 6:7 KLAIPĖDA CITY
1
2018-11-13
KRANTONA 4:2 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
1
2018-11-12
SAREMA 1:7 KELPA
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015