Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
2018-12-03, 3 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Edmundas Gaigalas
FK "ŽEBENKŠTIS" 5:7 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
(1:1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Dovydas Narkus
Sergej Palijčuk
Dovydas Stonys
Mantas Pakamanis
Simas Pranauskas
Marius Papšys
Dalius Barakauskis
Mantas Kurapatkinas
Artūras Mačys
Tauridas Paulius
Gražvydas Žakys
Artiom Lysakov
11 min. 0:1
Robertas Vėževičius
Artiom Lysakov
15 min. 1:1
28 min. 1:2
Edvinas Razutis
30 min. 1:3
Irmantas Medutis
34 min. 1:4
Robertas Vėževičius
Simas Pranauskas
39 min. 2:4
41 min. 2:5
Robertas Vėževičius
42 min. 2:6
Dovidas Paliulis
Dalius Barakauskis
46 min. 3:6
48 min. 3:7
Marius Valskis
Artiom Lysakov
50 min. 4:7
Dalius Barakauskis
50 min. 5:7
Edvinas Razutis
Marius Valskis
Gediminas Jackus
Bartas Butinas
Andrius Alunderis
Robertas Veževičius
Valdas Žalneravičius
Dovidas Paliulis
Irmantas Medutis
Darius Grigaitis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Marius Papšys.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 10 36 27
2. KLAIPĖDOS FM B 8 11 15
3. MINIJA B 7 1 13
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 -2 12
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 -5 8
6. FK JONUŠAI 9 -11 7
7. FK SIRIJUS 8 -30 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 12 17 31
2. TAURAGĖS SC-MFK 10 15 20
3. FK KARYS 8 8 15
4. FC NEPTŪNAS-KU 10 -5 11
5. FK JAKAI-MINIJOS FA 8 -4 10
6. BABRUNGO UOGOS 10 -8 10
7. RIETAVO LIŪTĖS 12 -23 4

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FK GRANATA 16 74 45
2. GARANT GROUP 16 40 37
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 16 4 29
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 16 11 28
5. KLAIPĖDA CITY 16 3 25
6. FK JONUŠAI 16 3 23
7. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 16 -13 23
8. FC SUOLIUKAS 16 -28 12
9. FASOUL FC 16 -28 5
10. FK PLIUSAS 16 -66 3

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 27
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 34 26
3. NAUTICA 11 26 23
4. KLAIPĖDA CITY 12 15 22
5. DANĖS PERLAS 11 12 16
6. FK PLIUSAS-EURORENTA 12 -43 3
7. MEMEL 12 -67 3

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. ATLANTO VETERANAI 8 21 19
2. ŠILUTĖS VETERANAS 9 2 17
3. HBH (Kretinga) 8 6 16
4. GARGŽDŲ VETERANAS 8 0 13
5. DANĖS PERLAS 9 -11 4
6. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 -18 3


KLFF.lt - 2015