PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
5
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
50 (vid. 5.56)
ĮMUŠTA
42 (vid. 4.67)
PRALEISTA
8
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas LabukasIgnas TamašauskasMarius ValskisRobertas VėževičiusEdvinas Razutis
12 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Tadas Labukas
12
2
0
  Ignas Tamašauskas
10
0
0
  Marius Valskis
9
1
0
  Robertas Vėževičius
5
0
0
  Edvinas Razutis
4
1
0
  Irmantas Medutis
3
0
0
  Artūras Mosejevas
3
0
0
  Dovidas Paliulis
1
0
0
  Kostas Skarbalius
1
0
0
  Bartas Butinas
1
0
0
  Gediminas Jackus
1
0
0
  Mindaugas Bielskis
0
1
0
  Andrius Paulauskas
0
0
0
  Arūnas Beinartas
0
0
0
  Saulius Abromavičius
0
0
0
  Karolis Norvilas
0
0
0
  Valdas Žalneravičius
0
0
0
  Tadas Balčiūnas
0
0
0
  Aurimas Peištaras
0
0
0
  Deividas Peištaras
0
0
0
  Giedrius Simonavičius
0
0
0
  Andrius Alunderis
0
0
0
  Mindaugas Žemaitaitis
0
0
0
  Vacys Lekevičius
0
0
0
  Darius Grigaitis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-13
KRANTONA
4:2
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2
2018-11-21
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3:8
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
3
2018-12-03
FK "ŽEBENKŠTIS"
5:7
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4
2018-12-07
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
5:9
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
5
2018-12-16
SAREMA
3:5
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
6
2018-12-19
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:3
KELPA
7
2019-01-10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8
2019-01-15
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4:3
KLAIPĖDA CITY
9
2019-01-20
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:10
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
del III vietos
2019-02-09
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4:2
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Ketvirtfinalis
2019-01-29
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
2:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Pusfinalis
2019-02-04
KRANTONA
5:3
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
3 turas
KLAIPĖDA CITY - EDM STATYBA-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 12
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 1 3
2. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0
3. KLAIPĖDA UNITED 1 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015