KLAIPĖDA CITY
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
60 (vid. 6.67)
ĮMUŠTA
28 (vid. 3.11)
PRALEISTA
32
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jevgenij GolubčianskijDonatas StankevičiusArtiom DrozdovAndrius JotkoVladislav Kučerov
11 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Jevgenij Golubčianskij
11
0
0
  Donatas Stankevičius
10
0
0
  Artiom Drozdov
9
0
0
  Vladislav Kučerov
8
0
0
  Andrius Jotko
8
0
0
  German Jezerskij
8
0
0
  Justas Adamas
7
0
0
  Dovydas Zakrevskij
5
0
0
  Vitalij Gurejev
5
0
0
  Mantas Perepliotovas
1
0
0
  Artiom Sizikov
1
1
0
  Tomas Norkūnas
0
0
0
  Dovydas Norbutas
0
0
0
  Denis Mišin
0
0
0
  Denis Kirilenko
0
0
0
  Aurimas Barsteika
0
0
0
  Khaled Menani
0
0
0
  Dmitrij Jakovlev
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Artiom Lysakov
0
0
0
  Volodymir Maksimenko
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-14
FK "ŽEBENKŠTIS"
6:7
KLAIPĖDA CITY
2
2018-11-23
KLAIPĖDA CITY
3:2
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
3
2018-11-27
SAREMA
3:9
KLAIPĖDA CITY
4
2018-12-09
KLAIPĖDA CITY
8:5
KELPA
5
2018-12-12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4:3
KLAIPĖDA CITY
6
2019-01-06
KLAIPĖDA CITY
2:1
KRANTONA
7
2019-01-08
KLAIPĖDA CITY
16:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8
2019-01-15
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4:3
KLAIPĖDA CITY
9
2019-01-21
KLAIPĖDA CITY
9:3
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
Finalas
2019-02-09
KRANTONA
7:2
KLAIPĖDA CITY
Ketvirtfinalis
2019-01-30
KLAIPĖDA CITY
7:4
KELPA
Pusfinalis
2019-02-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:5
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
7 turas
FASOUL ARTSPACE - KLAIPĖDA CITY
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. MINIJA B 6 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 3 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 7 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 21
3. FK VS-JONUŠAI 7 18
4. KFA-NEPTŪNAS 7 13
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. FK GRANATA 7 12
7. FK JAKAI 7 10
8. FC SUOLIUKAS 7 9
9. FASOUL ARTSPACE 6 9
10. FK FUTERA 7 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 3
13. NEWLINK TRUST 7 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 12
4. KRUOPA-GIRULIAI 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 5
6. MEMEL 6 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 1 3
2. FK JAKAI 1 3
3. KLAIPĖDA UNITED 2 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015