ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
-1
TAŠKAI
19 (vid. 2.11)
ĮMUŠTA
90 (vid. 10.00)
PRALEISTA
-71
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Maksim ŠčerbinaKasparas TutlysDeividas KubiliusEdgaras PetrauskisMagomed Alisultanov
4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Maksim Ščerbina
4
0
0
  Kasparas Tutlys
3
1
0
  Magomed Alisultanov
2
0
0
  Deividas Kubilius
2
0
0
  Edgaras Petrauskis
2
0
0
  Aleksandr Orinka
1
0
0
  Lukas Pozdėjevas
1
0
0
  Tomas Pudživėlis
1
0
0
  Darius Umbrasas
1
0
0
  Vadim Marčenkov
0
0
0
  Domas Stancelis
0
0
0
  Kiril Iovov
0
0
0
  Rokas Anilionis
0
0
0
  Andrej Štepa
0
0
0
  Eimantas Pabrėža
0
0
0
  Martynas Bučas
0
0
0
  Darius Uznys
0
0
0
  Arnas Šimkevičius
0
0
0
  Orestas Remeika
0
0
0
  Nerijus Jurkaitis
0
0
0
  Nikita Narvydas
0
0
0
  Jevgenij Grinko
0
0
0
  Vitalij Šibajev
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Regimantas Raštutis
1
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-14
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
11:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2
2018-11-25
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2:4
FK "ŽEBENKŠTIS"
3
2018-12-04
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
9:2
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
4
2018-12-09
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
3:7
SAREMA
5
2018-12-11
KELPA
4:3
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
6
2018-12-17
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8:13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2019-01-08
KLAIPĖDA CITY
16:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8
2019-01-14
KRANTONA
16:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
9
2019-01-20
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:10
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
7 turas
FASOUL ARTSPACE - KLAIPĖDA CITY
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. MINIJA B 6 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 3 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 7 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 21
3. FK VS-JONUŠAI 7 18
4. KFA-NEPTŪNAS 7 13
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. FK GRANATA 7 12
7. FK JAKAI 7 10
8. FC SUOLIUKAS 7 9
9. FASOUL ARTSPACE 6 9
10. FK FUTERA 7 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 3
13. NEWLINK TRUST 7 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 12
4. KRUOPA-GIRULIAI 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 5
6. MEMEL 6 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 1 3
2. FK JAKAI 1 3
3. KLAIPĖDA UNITED 2 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015