ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
-1
TAŠKAI
19 (vid. 2.11)
ĮMUŠTA
90 (vid. 10.00)
PRALEISTA
-71
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Maksim ŠčerbinaKasparas TutlysDeividas KubiliusEdgaras PetrauskisMagomed Alisultanov
4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Maksim Ščerbina
4
0
0
  Kasparas Tutlys
3
1
0
  Magomed Alisultanov
2
0
0
  Deividas Kubilius
2
0
0
  Edgaras Petrauskis
2
0
0
  Aleksandr Orinka
1
0
0
  Lukas Pozdėjevas
1
0
0
  Tomas Pudživėlis
1
0
0
  Darius Umbrasas
1
0
0
  Vadim Marčenkov
0
0
0
  Domas Stancelis
0
0
0
  Kiril Iovov
0
0
0
  Rokas Anilionis
0
0
0
  Andrej Štepa
0
0
0
  Eimantas Pabrėža
0
0
0
  Martynas Bučas
0
0
0
  Darius Uznys
0
0
0
  Arnas Šimkevičius
0
0
0
  Orestas Remeika
0
0
0
  Nerijus Jurkaitis
0
0
0
  Nikita Narvydas
0
0
0
  Jevgenij Grinko
0
0
0
  Vitalij Šibajev
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Regimantas Raštutis
1
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-14
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
11:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2
2018-11-25
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2:4
FK "ŽEBENKŠTIS"
3
2018-12-04
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
9:2
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
4
2018-12-09
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
3:7
SAREMA
5
2018-12-11
KELPA
4:3
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
6
2018-12-17
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8:13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2019-01-08
KLAIPĖDA CITY
16:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8
2019-01-14
KRANTONA
16:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
9
2019-01-20
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:10
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015