KELPA
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
11
TAŠKAI
34 (vid. 3.78)
ĮMUŠTA
51 (vid. 5.67)
PRALEISTA
-17
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Žymantas ButkusRokas BorusasŽilvinas KymantasAivaras LukošiusAudrius Vitkauskas
6 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Žilvinas Kymantas
6
0
0
  Žymantas Butkus
6
0
0
  Rokas Borusas
6
0
0
  Aivaras Lukošius
5
0
0
  Artūras Kurbangalijevas
4
0
0
  Audrius Vitkauskas
4
0
0
  Saulius Varkalis
3
0
0
  Kazimieras Žutautas
3
1
0
  Sigitas Urbys
1
0
0
  Simonas Urbys
0
0
0
  Constantin Wunder
0
0
0
  Justas Noreika
0
0
0
  Dalius Tomkevičius
0
0
0
  Artūras Rožinas
0
0
0
  Rimantas Bogužas
0
0
0
  Andrius Pancerovas
0
0
0
  Tomas Dargužas
0
0
0
  Robertas Tranas
0
0
0
  Rokas Urbelis
0
0
0
  Andrius Vaitonis
0
0
0
  Aurimas Jurgelevičius
0
0
0
  Dovidas Paliulis
0
0
0
  Ernestas Ketlerius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-12
SAREMA
1:7
KELPA
2
2018-11-19
KELPA
1:7
KRANTONA
3
2018-11-26
KELPA
0:10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4
2018-12-09
KLAIPĖDA CITY
8:5
KELPA
5
2018-12-11
KELPA
4:3
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
6
2018-12-19
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:3
KELPA
7
2019-01-06
KELPA
6:4
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
8
2019-01-20
FK "ŽEBENKŠTIS"
3:4
KELPA
9
2019-01-25
KELPA
4:7
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
Ketvirtfinalis
2019-01-30
KLAIPĖDA CITY
7:4
KELPA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
7 turas
FASOUL ARTSPACE - KLAIPĖDA CITY
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. MINIJA B 6 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 3 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 7 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 21
3. FK VS-JONUŠAI 7 18
4. KFA-NEPTŪNAS 7 13
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. FK GRANATA 7 12
7. FK JAKAI 7 10
8. FC SUOLIUKAS 7 9
9. FASOUL ARTSPACE 6 9
10. FK FUTERA 7 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 3
13. NEWLINK TRUST 7 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 12
4. KRUOPA-GIRULIAI 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 5
6. MEMEL 6 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 1 3
2. FK JAKAI 1 3
3. KLAIPĖDA UNITED 2 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015