KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
8
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
24
TAŠKAI
63 (vid. 7.00)
ĮMUŠTA
32 (vid. 3.56)
PRALEISTA
31
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Algimantas BačianskisTomas TamošauskasAurimas SkurdelisAndrius MarcinkevičiusSkirmantas Rakauskas
9 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Algimantas Bačianskis
9
0
0
  Andrius Marcinkevičius
8
0
0
  Tomas Tamošauskas
8
0
0
  Aurimas Skurdelis
8
0
0
  Skirmantas Rakauskas
7
1
0
  Justas Raziūnas
6
0
0
  Gvidas Juška
3
0
0
  Edgaras Drąsutis
3
2
0
  Paulius Lotužys
3
0
0
  Dangirdas Žilinskas
2
0
0
  Martynas Draukšas
1
0
0
  Marsel Balasanov
1
0
0
  Audrius Tolis
1
0
0
  Jurij Jeremejev
0
0
0
  Edmundas Zakaras
0
0
0
  Dalius Tomkevičius
0
0
0
  Robertas Šalkauskas
0
0
0
  Ernestas Razonas
0
0
0
  Marius Stonkus
0
0
0
  Ainis Vilavičius
0
0
0
  Marius Komovas
0
0
1

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-15
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
3:6
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
2018-11-20
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
10:4
SAREMA
3
2018-11-26
KELPA
0:10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4
2018-12-05
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:4
KRANTONA
5
2018-12-12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4:3
KLAIPĖDA CITY
6
2018-12-17
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8:13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2019-01-10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8
2019-01-16
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
1:3
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9
2019-01-23
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:3
FK "ŽEBENKŠTIS"
del III vietos
2019-02-09
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4:2
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Pusfinalis
2019-02-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:5
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
7 turas
FASOUL ARTSPACE - KLAIPĖDA CITY
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. MINIJA B 6 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 3 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 7 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 21
3. FK VS-JONUŠAI 7 18
4. KFA-NEPTŪNAS 7 13
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. FK GRANATA 7 12
7. FK JAKAI 7 10
8. FC SUOLIUKAS 7 9
9. FASOUL ARTSPACE 6 9
10. FK FUTERA 7 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 3
13. NEWLINK TRUST 7 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 12
4. KRUOPA-GIRULIAI 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 5
6. MEMEL 6 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 1 3
2. FK JAKAI 1 3
3. KLAIPĖDA UNITED 2 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015