Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
13
2021-10-29
MINIJA B 0-1 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
13
2021-10-28
KLAIPĖDOS FM B 0-1 NEPTŪNAS B
11
2021-10-26
FK GINTARAS 0-3 KLAIPĖDOS FM B
14
2021-10-20
EDM STATYBA-SENDVARIS 0-3 KLAIPĖDOS FM B
12
2021-10-17
NEPTŪNAS B 3-0 FK GINTARAS
12
2021-10-15
KLAIPĖDOS FM B 14-1 ROSA
9
2021-10-14
MINIJA B 3-0 FK GINTARAS
12
2021-10-06
EDM STATYBA-SENDVARIS 2-3 MINIJA B
14
2021-10-05
NEPTŪNAS B 6-1 ROSA
14
2021-10-04
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5-1 FK GINTARAS
4
2021-09-30
KLAIPĖDOS FM B 5-1 FK GINTARAS
13
2021-09-27
FK GINTARAS 0-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2021-09-26
KLAIPĖDOS FM B 1-2 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
14
2021-09-25
FK VS-JONUŠAI 1-2 MINIJA B
13
2021-09-21
ROSA 1-6 FK VS-JONUŠAI
1
2021-09-21
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3-2 KLAIPĖDOS FM B
8
2021-09-20
NEPTŪNAS B 6-0 EDM STATYBA-SENDVARIS
10
2021-09-13
FK GINTARAS 6-1 ROSA
12
2021-09-12
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3-5 FK VS-JONUŠAI
11
2021-09-09
FK VS-JONUŠAI 5-0 EDM STATYBA-SENDVARIS
11
2021-09-05
MINIJA B 3-1 NEPTŪNAS B
11
2021-08-30
ROSA 0-2 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
10
2021-08-29
KLAIPĖDOS FM B 3-1 MINIJA B
10
2021-08-29
NEPTŪNAS B 5-0 FK VS-JONUŠAI
9
2021-08-23
ROSA 0-5 EDM STATYBA-SENDVARIS
9
2021-08-23
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3-4 NEPTŪNAS B
7
2021-08-22
MINIJA B 3-3 FK VS-JONUŠAI
9
2021-08-15
FK VS-JONUŠAI 0-2 KLAIPĖDOS FM B
8
2021-08-15
ROSA 1-4 MINIJA B
10
2021-08-15
EDM STATYBA-SENDVARIS 0-3 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8
2021-08-08
FK GINTARAS 1-9 FK VS-JONUŠAI
5
2021-08-08
ROSA 4-0 KLAIPĖDOS FM B
7
2021-08-05
KLAIPĖDOS FM B 3-0 EDM STATYBA-SENDVARIS
3
2021-08-01
MINIJA B 3-1 KLAIPĖDOS FM B
4
2021-07-18
NEPTŪNAS B 0-1 MINIJA B
6
2021-07-12
EDM STATYBA-SENDVARIS 1-1 FK GINTARAS
6
2021-07-11
FK VS-JONUŠAI 9-1 ROSA
7
2021-07-06
FK GINTARAS 2-4 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
7
2021-07-04
ROSA 0-3 NEPTŪNAS B
6
2021-06-27
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3-1 MINIJA B
5
2021-06-14
MINIJA B 1-2 EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2021-06-13
FK GINTARAS 1-1 NEPTŪNAS B
5
2021-06-13
FK VS-JONUŠAI 2-7 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4
2021-06-07
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9-2 ROSA
4
2021-06-06
EDM STATYBA-SENDVARIS 2-0 FK VS-JONUŠAI
6
2021-06-02
NEPTŪNAS B 0-3 KLAIPĖDOS FM B
3
2021-05-31
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3-0 EDM STATYBA-SENDVARIS
3
2021-05-30
ROSA 2-10 FK GINTARAS
2
2021-05-29
KLAIPĖDOS FM B 1-2 FK VS-JONUŠAI
3
2021-05-24
FK VS-JONUŠAI 1-3 NEPTŪNAS B
2
2021-05-23
FK GINTARAS 0-7 MINIJA B
2
2021-05-23
EDM STATYBA-SENDVARIS 6-3 ROSA
2
2021-05-20
NEPTŪNAS B 3-1 SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
1
2021-05-17
MINIJA B 6-0 ROSA
1
2021-05-16
FK VS-JONUŠAI 2-5 FK GINTARAS
1
2021-05-16
EDM STATYBA-SENDVARIS 0-8 NEPTŪNAS B
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
19.30
3 turas
Gargždų FK PEMPININKAI - Plikių SAKUONA
Gargždų miesto stadionas
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
4 turas
NAUTICA - MEMEL
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
4 turas
PVM-21 - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 2 4 3
4. MINIJOS FA 2 -4 3
5. BABRUNGO UOGOS 2 -5 0
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015