LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-05-31, 3 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas, Kevinas Drungilas, Simas Kaušas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3-0
(1-0)
EDM STATYBA-SENDVARIS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Edvinas Razutis
Artūras Mosejevas
Karolis Kelpšas
Karolis Inta
Mindaugas Žemaitaitis
Kazimieras Gnedojus
Mykolas Kaveckas
Audrius Tolis
Edmundas Gaigalas
Artūras Kurbangalijevas
Jurijus Kurbangalijevas
Tadas Balčiūnas
Darius Grigaitis
Marius Komovas
Arnoldas Nausėdas
Kostas Skarbalius
Osvaldas Deringis
Gediminas Jackus
Irmantas Medutis
Mindaugas Žemaitaitis
9 min. 1-0
Artūras Mosejevas
69 min. 2-0
Marius Komovas
90 min. 3-0
Jevgenij Slugin
Robertas Gudas
Robertas Rimutis
Karolis Tendys
Anton Ananjev
Dovydas Narkus
Benas Alseika
Vitalijus Limontas
Dalius Pinskas
Simonas Pranauskas
Nedas Kneita
Andrius Ivanovas
Tadas Jurkus
Vytautas Zablockis
Tomas Petraška
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. FASOUL ARTSPACE 1 3
3. KFA-NEPTŪNAS 1 3
4. GARANT GROUP 1 3
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
6. FK GRANATA 1 3
7. FK JAKAI 1 3
8. KLAIPĖDA CITY 1 0
9. FK VS-JONUŠAI 1 0
10. FK FUTERA 1 0
11. FC SUOLIUKAS 1 0
12. TRITON LT 1 0
13. NEWLINK TRUST 1 0
14. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015