LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-05-31, 3 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas, Kevinas Drungilas, Simas Kaušas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3-0
(1-0)
EDM STATYBA-SENDVARIS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Edvinas Razutis
Artūras Mosejevas
Karolis Kelpšas
Karolis Inta
Mindaugas Žemaitaitis
Kazimieras Gnedojus
Mykolas Kaveckas
Audrius Tolis
Edmundas Gaigalas
Artūras Kurbangalijevas
Jurijus Kurbangalijevas
Tadas Balčiūnas
Darius Grigaitis
Marius Komovas
Arnoldas Nausėdas
Kostas Skarbalius
Osvaldas Deringis
Gediminas Jackus
Irmantas Medutis
Mindaugas Žemaitaitis
9 min. 1-0
Artūras Mosejevas
69 min. 2-0
Marius Komovas
90 min. 3-0
Jevgenij Slugin
Robertas Gudas
Robertas Rimutis
Karolis Tendys
Anton Ananjev
Dovydas Narkus
Benas Alseika
Vitalijus Limontas
Dalius Pinskas
Simonas Pranauskas
Nedas Kneita
Andrius Ivanovas
Tadas Jurkus
Vytautas Zablockis
Tomas Petraška
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
20.10
1 turas
FASOUL ARTSPACE - KFA-FC NEPTŪNAS B
Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
21.10
2 turas
MEMEL - DANĖS PERLAS
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 3
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. KRANTONA 1 3
4. FK SMK 0 0
5. FK BALTIJA 1 0
6. FK VS-JONUŠAI 1 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DRAGŪNAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
4. KFA-FC NEPTŪNAS B 0 0
5. FASOUL ARTSPACE 0 0
6. FC SUOLIUKAS 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
5. MEMEL 0 0
6. KRUOPA 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PAJŪRIS 1 0
9. DANĖS PERLAS 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015