LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-10-06, 12 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Simas Kaušas, Ernestas Kemėža, Joris Kabelka
EDM STATYBA-SENDVARIS 2-3
(2-0)
MINIJA B
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Jevgenij Slugin
Andrius Ivanovas
Vaidotas Juškus
Robertas Gudas
Robertas Rimutis
Karolis Tendys
Benas Alseika
Tomas Navardauskas
Ugnius Petrikas
Simonas Pranauskas
Nedas Kneita
Eimantas Šeškevičius
Giedrius Jurevičius
Tomas Petraška
Anton Ananjev
Vitalijus Limontas
Karolis Tendys
19 min. 1-0
Robertas Rimutis
26 min. 2-0
62 min. 2-1
Rokas Šipalis
70 min. 2-2
Žilvinas Lukošius
87 min. 2-3
Edvinas Girdenis
Deivydas Gedvilas
Aidas Pipiras
Edvinas Girčys
Gustas Gumbaravičius
Laurynas Bauža
Aronas Zakarauskas
Jokūbas Pocius
Rokas Šipalis
Mantas Elzbergas
Shogo Osawa
Žilvinas Lukošius
Kornelijus Šalnis
Dovydas Švita
Ernestas Daukintis
Edvinas Girdenis
Damian Aleks Train
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Laurynas Bauža, Anton Ananjev, Vitalijus Limontas, Robertas Gudas, Andrius Ivanovas, Nedas Kneita
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. KLAIPĖDOS FM B 12 21
5. FK VS-JONUŠAI 14 19
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015