MINIJA B
Informacija
9
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
28
TAŠKAI
38 (vid. 2.92)
ĮMUŠTA
17 (vid. 1.31)
PRALEISTA
21
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Gvidas JonušasŽilvinas LukošiusDeivydas Gedvilas
6 įvarč.6 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Gvidas Jonušas
6
2
0
  Žilvinas Lukošius
6
0
0
  Deivydas Gedvilas
3
4
0
  Aidas Pipiras*
3
1
0
  Lukas Gujis*
3
0
0
  Edvinas Girdenis
2
0
0
  Gvidas Juška
2
0
0
  Udochukwu Prince Odoh
2
0
0
  Rokas Šipalis
1
1
0
  Dovydas Švita
1
0
0
  Edvinas Girčys*
1
0
0
  Aronas Zakarauskas*
1
0
0
  Mantas Elzbergas*
1
1
0
  Laurynas Bauža
1
3
0
  Deividas Šiuša*
1
0
0
  Deividas Pipiras
1
0
0
  Kazys Mažionis
0
2
0
  Dmytro Oliinyk
0
0
0
  Dominykas Penkauskas
0
0
0
  Jorūnas Pliuškys
0
0
0
  Dangirdas Žilinskas
0
0
0
  Vilius Kazlauskas*
0
2
0
  Jokūbas Pocius*
0
2
0
  Edgaras Drąsutis*
0
0
0
  Domantas Barkauskas*
0
0
0
  Vaidotas Gedvilas
0
0
0
  Dominykas Jakočiūnas
0
1
0
  Vilius Domarkas
0
0
0
  Mantas Gedutis
0
1
0
  David Kirzneris
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2021-05-17
1 turas
MINIJA B
6:0
ROSA
2021-05-23
2 turas
FK GINTARAS
0:7
MINIJA B
2021-06-14
5 turas
MINIJA B
1:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2021-06-27
6 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3:1
MINIJA B
2021-07-18
4 turas
NEPTŪNAS B
0:1
MINIJA B
2021-08-01
3 turas
MINIJA B
3:1
KLAIPĖDOS FM B
2021-08-15
8 turas
ROSA
1:4
MINIJA B
2021-08-22
7 turas
MINIJA B
3:3
FK VS-JONUŠAI
2021-08-29
10 turas
KLAIPĖDOS FM B
3:1
MINIJA B
2021-09-05
11 turas
MINIJA B
3:1
NEPTŪNAS B
2021-09-25
14 turas
FK VS-JONUŠAI
1:2
MINIJA B
2021-10-06
12 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:3
MINIJA B
2021-10-14
9 turas
MINIJA B
3:0
FK GINTARAS

Sekančios rungtynės
INFO
13 turas
nukeltos
MINIJA B
-
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
19.00
14 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM B
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. FK VS-JONUŠAI 14 19
5. KLAIPĖDOS FM B 11 18
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015