MINIJA B
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
16 (vid. 3.20)
ĮMUŠTA
5 (vid. 1.00)
PRALEISTA
11
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Deivydas GedvilasGvidas JonušasAidas Pipiras*
3 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Deivydas Gedvilas
3
2
0
  Gvidas Jonušas
3
1
0
  Aidas Pipiras*
3
0
0
  Gvidas Juška
2
0
0
  Edvinas Girdenis
1
0
0
  Žilvinas Lukošius
1
0
0
  Dovydas Švita
1
0
0
  Gujis Lukas*
1
0
0
  Mantas Elzbergas*
1
1
0
  Kazys Mažionis
0
1
0
  Dmytro Oliinyk
0
0
0
  Dominykas Penkauskas
0
0
0
  Jorūnas Pliuškys
0
0
0
  Rokas Šipalis
0
0
0
  Dangirdas Žilinskas
0
0
0
  Vilius Kazlauskas*
0
1
0
  Jokūbas Pocius*
0
1
0
  Edgaras Drąsutis*
0
0
0
  Domantas Barkauskas*
0
0
0
  Edvinas Girčys*
0
0
0
  Aronas Zakarauskas*
0
0
0
  Vaidotas Gedvilas
0
0
0
  Dominykas Jakočiūnas
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (5)
INFO
Rezultatas
2021-05-17
1 turas
MINIJA B
6:0
ROSA
2021-05-23
2 turas
FK GINTARAS
0:7
MINIJA B
2021-06-14
5 turas
MINIJA B
1:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2021-06-27
6 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3:1
MINIJA B
2021-07-18
4 turas
NEPTŪNAS B
0:1
MINIJA B

Sekančios rungtynės
INFO
3 turas
2021-08-01
11.00
MINIJA B
-
KLAIPĖDOS FM B
7 turas
nukeltos
MINIJA B
-
FK VS-JONUŠAI

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
3 turas
KLAIPĖDA CITY - EDM STATYBA-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 12
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 1 3
2. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0
3. KLAIPĖDA UNITED 1 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015