FK VS-JONUŠAI
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
45 (vid. 3.21)
ĮMUŠTA
36 (vid. 2.57)
PRALEISTA
9
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Neilas SrėbaliusIgnas TamašauskasJogaila Šimkus
8 įvarč.7 įvarč.7 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Neilas Srėbalius
8
0
0
  Ignas Tamašauskas
7
1
0
  Jogaila Šimkus
7
0
0
  Artūras Kumpis
5
2
0
  Ramūnas Ruibys
2
1
0
  Matas Ilginis
2
0
0
  Vilius Norvilas
2
0
0
  Mantas Lukas
1
4
0
  Tadas Vaičekauskas
1
0
0
  Artūras Valatkevičius
1
2
0
  Laurynas Gedmintas
1
3
0
  Arnas Vaseris
1
0
0
  Arvydas Dapkus
1
0
0
  Deividas Gibėža
1
0
0
  Simonas Alsys
1
0
0
  Justas Skuodas
1
1
0
  Rokas Domarkas
1
2
0
  Gediminas Petkevičius
1
1
0
  Gvidas Gnedojus
0
0
0
  Aurimas Stripinis
0
0
0
  Rokas Vitkauskas
0
1
0
  Elijus Klapatauskas
0
1
0
  Osvaldas Bieliauskas
0
0
0
  Arnas Dambrauskas
0
1
0
  Šarūnas Genčius
0
0
0
  Rokas Pleikys
0
1
0
  Žygimantas Šakys
0
1
1
  Artūras Beizakas
0
0
0
  Linas Kokanskas
0
0
1
  Tomas Šniauka
0
0
0
  Nojus Andrejevas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Dangis Gailiušis
1
0
0
  Darius Galminas
0
0
0
  Atas Šerkšnys
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2021-05-16
1 turas
FK VS-JONUŠAI
2:5
FK GINTARAS
2021-05-24
3 turas
FK VS-JONUŠAI
1:3
NEPTŪNAS B
2021-05-29
2 turas
KLAIPĖDOS FM B
1:2
FK VS-JONUŠAI
2021-06-06
4 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:0
FK VS-JONUŠAI
2021-06-13
5 turas
FK VS-JONUŠAI
2:7
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2021-07-11
6 turas
FK VS-JONUŠAI
9:1
ROSA
2021-08-08
8 turas
FK GINTARAS
1:9
FK VS-JONUŠAI
2021-08-15
9 turas
FK VS-JONUŠAI
0:2
KLAIPĖDOS FM B
2021-08-22
7 turas
MINIJA B
3:3
FK VS-JONUŠAI
2021-08-29
10 turas
NEPTŪNAS B
5:0
FK VS-JONUŠAI
2021-09-09
11 turas
FK VS-JONUŠAI
5:0
EDM STATYBA-SENDVARIS
2021-09-12
12 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3:5
FK VS-JONUŠAI
2021-09-21
13 turas
ROSA
1:6
FK VS-JONUŠAI
2021-09-25
14 turas
FK VS-JONUŠAI
1:2
MINIJA B

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. NEPTŪNAS B 12 25
3. MINIJA B 12 25
4. FK VS-JONUŠAI 14 19
5. KLAIPĖDOS FM B 11 18
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 16
7. FK GINTARAS 11 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015