ROSA
Informacija
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
8 (vid. 1.33)
ĮMUŠTA
43 (vid. 7.17)
PRALEISTA
-35
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vilmantas PociusMindaugas GrušauskasAudrius Gadeikis
3 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Vilmantas Pocius
3
0
0
  Mindaugas Grušauskas
2
0
0
  Audrius Gadeikis
1
3
0
  Anton Solovyev
1
0
0
  Arvydas Trizno
1
0
0
  Konstantin Andrijenko
0
0
0
  Agwe Awah Clifford
0
0
0
  Vakaris Adomas Bagdanskas
0
0
0
  Jonas Butkevičius
0
0
0
  Arūnas Gadeikis
0
1
0
  Nerijus Gečas
0
0
0
  Nerijus Jurkaitis
0
0
0
  David Kirzneris
0
0
0
  Lukas Pozdėjevas
0
1
0
  Dilonas Rupšys
0
0
0
  Arnas Šimkevičius
0
0
0
  Edgaras Stalmokas
0
0
0
  Kasparas Tutlys
0
1
0
  Aleksandr Vasiljev
0
0
0
  Edgaras Vigelis
0
0
0
  Giedrius Milius
0
0
0
  Paulius Kubilius
0
1
0
  Vytautas Meištinis
0
0
0
  Ramūnas Litvinas
0
0
0
  Tadas Šlimas
0
0
0
  Tomas Vainora
0
0
0
  Darius Gritkus
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (6)
INFO
Rezultatas
2021-05-17
1 turas
MINIJA B
6:0
ROSA
2021-05-23
2 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:3
ROSA
2021-05-30
3 turas
ROSA
2:10
FK GINTARAS
2021-06-07
4 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
9:2
ROSA
2021-07-04
7 turas
ROSA
0:3
NEPTŪNAS B
2021-07-11
6 turas
FK VS-JONUŠAI
9:1
ROSA

Sekančios rungtynės
INFO
5 turas
nukeltos
ROSA
-
KLAIPĖDOS FM B

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
3 turas
KLAIPĖDA CITY - EDM STATYBA-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 12
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 1 3
2. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0
3. KLAIPĖDA UNITED 1 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015