Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
LFF III lygos
Klaipedos regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Moterų regioninės lygos
Vakarų regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (35+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (45+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
ROSA
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
13
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
17
(vid. 1.21)
ĮMUŠTA
86
(vid. 6.14)
PRALEISTA
-69
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vilmantas Pocius
Agwe Awah Clifford
Jonas Butkevičius
3 įvarč.
2 įvarč.
2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vilmantas Pocius
3
0
0
Agwe Awah Clifford
2
0
0
Jonas Butkevičius
2
0
0
Anton Solovyev
2
0
0
Klaidas Žukaitis
2
0
0
Audrius Gadeikis
1
5
0
Aleksandr Vasiljev
1
0
0
Arvydas Trizno
1
0
0
Dainius Vilkaitis
1
0
0
Konstantin Andrijenko
0
0
0
Vakaris Adomas Bagdanskas
0
0
0
Arūnas Gadeikis
0
1
0
Nerijus Jurkaitis
0
0
0
Lukas Pozdėjevas
0
3
0
Dilonas Rupšys
0
0
0
Arnas Šimkevičius
0
0
0
Kasparas Tutlys
0
1
0
Giedrius Milius
0
0
0
Paulius Kubilius
0
1
0
Vytautas Meištinis
0
0
0
Ramūnas Litvinas
0
0
0
Tadas Šlimas
0
0
0
Tomas Vainora
0
0
0
Tautvydas Ambraziūnas
0
0
0
Vakaris Luzgauskas
0
0
0
Marius Ežerskis
0
0
1
Vadim Marčenkov
0
0
0
Artūras Kaniauskas
0
0
0
Darius Gritkus
0
0
0
Justas Valužis
0
0
0
Timur Cyvaniuk
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Mindaugas Grušauskas
2
0
0
Nerijus Gečas
0
0
0
David Kirzneris
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2021-05-17
1 turas
MINIJA B
6:0
ROSA
2021-05-23
2 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:3
ROSA
2021-05-30
3 turas
ROSA
2:10
FK GINTARAS
2021-06-07
4 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
9:2
ROSA
2021-07-04
7 turas
ROSA
0:3
NEPTŪNAS B
2021-07-11
6 turas
FK VS-JONUŠAI
9:1
ROSA
2021-08-08
5 turas
ROSA
4:0
KLAIPĖDOS FM B
2021-08-15
8 turas
ROSA
1:4
MINIJA B
2021-08-23
9 turas
ROSA
0:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
2021-08-30
11 turas
ROSA
0:2
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2021-09-13
10 turas
FK GINTARAS
6:1
ROSA
2021-09-21
13 turas
ROSA
1:6
FK VS-JONUŠAI
2021-10-05
14 turas
NEPTŪNAS B
6:1
ROSA
2021-10-15
12 turas
KLAIPĖDOS FM B
14:1
ROSA
Sekančios rungtynės
INFO
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
2 turas
FK PLIUSAS
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
2 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
-
KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
Gargždų FK PEMPININKAI
1
4
3
2.
Plikių SAKUONA
0
0
0
3.
Plungės BABRUNGAS B
0
0
0
4.
Palangos FK MELNO
0
0
0
5.
Gargždų FK BANGA C
0
0
0
6.
Klaipėdos FK SIRIJUS B
0
0
0
7.
Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-4
0
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
KLAIPĖDA CITY
1
8
3
2.
SK PLIKIAI
1
4
3
3.
SIGROUP
1
2
3
4.
FK JONUŠAI
1
1
3
5.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
0
0
0
6.
FK PLIUSAS
1
-1
0
7.
EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-2
0
8.
FC SUOLIUKAS
1
-4
0
9.
FK DITUVA
1
-8
0
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
1
5
3
2.
KLAIPĖDA CITY
1
3
3
3.
GARANT GROUP
1
1
3
4.
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
1
0
1
5.
PVM-21
1
0
1
6.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
-1
0
7.
FK PLIUSAS
1
-3
0
8.
MEMEL
1
-5
0
KLFF.lt - 2015