LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-09-13, 10 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Simas Kaušas, Kevinas Drungilas, Joris Kabelka
FK GINTARAS 6-1
(0-1)
ROSA
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Žilvinas Praleika
Egidijus Bucevičius
Donatas Žičkus
Lukas Bielskis
Tadas Labukas
Dalius Tomkevičius
Scott Palmer
Rokas Girtautas
Ramūnas Narvilas
Tadas Kazlauskas
Vitalijus Paulauskas
Edgar Dorogavcev
13 min. 0-1
Jonas Butkevičius
Tadas Labukas
51 min. 1-1
Tadas Labukas
59 min. 2-1
Lukas Bielskis
67 min. 3-1
Tadas Labukas
70 min. 4-1
Vitalijus Paulauskas
73 min. 5-1
Vitalijus Paulauskas
75 min. 6-1
Audrius Gadeikis
Tomas Vainora
Clifford Agwe Awah
Artčras Kaniauskas
Anton Solovyev
Klaidas Žukaitis
Ramūnas Litvinas
Vakaris Adomas Bagdanskas
Paulius Kubilius
Arvydas Trizno
Jonas Butkevičius
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
13 turas
GARANT GROUP - EDM STATYBA-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 12 36
2. FK VS-JONUŠAI 12 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 27
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 12 21
7. FASOUL ARTSPACE 12 19
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015