LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-08-23, 9 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Kevinas Drungilas, Paulius Dirgėlas, Julius Vyšniauskas
ROSA 0-5
(0-2)
EDM STATYBA-SENDVARIS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Marius Ežerskis
Kasparas Tutlys
Justas Valužis
Vakaris Luzgauskas
Clifford Agwe Awah
Anton Solovyev
Giedrius Milius
Paulius Kubilius
Artčras Kaniauskas
Ramūnas Litvinas
Arvydas Trizno
Jonas Butkevičius
Audrius Gadeikis
28 min. 0-1
Nedas Kneita
35 min. 0-2
Donatas Stankevičius
52 min. 0-3
Karolis Tendys
67 min. 0-4
Karolis Tendys
89 min. 0-5
Karolis Tendys
Jevgenij Slugin
Andrius Ivanovas
Karolis Tendys
Anton Ananjev
Kasparas Karalis
Artiom Drozdov
Benas Alseika
Vitalijus Limontas
Donatas Stankevičius
Ugnius Petrikas
Nedas Kneita
Vaidotas Juškus
Robertas Rimutis
Valentinas Gavrilovas
Tomas Navardauskas
Eimantas Šeškevičius
Simonas Pranauskas
Gražvydas Žakys
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
Marius Ežerskis

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
19.00
14 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM B
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. FK VS-JONUŠAI 14 19
5. KLAIPĖDOS FM B 11 18
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015