LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-08-30, 11 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Kevinas Drungilas, Daniil Tišakov, Lukas Mečionis
ROSA 0-2
(0-2)
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Jonas Butkevičius
Denis Demereckas
Dalius Pozdėjevas
Vakaris Adomas Bagdanskas
Timur Cyvaniuk
Tomas Vainora
Clifford Agwe Awah
Anton Solovyev
Paulius Kubilius
Artčras Kaniauskas
Nerijus Jurkaitis
Arvydas Trizno
Audrius Gadeikis
Klaidas Žukaitis
14 min. 0-1
(11 m.)
Mindaugas Žemaitaitis
41 min. 0-2
Dovidas Paliulis
Kostas Skarbalius
Osvaldas Deringis
Artūras Mosejevas
Darius Grigaitis
Gediminas Jackus
Karolis Kelpšas
Jurijus Kurbangalijevas
Arnoldas Nausėdas
Marius Komovas
Aurimas Jurgelevičius
Mindaugas Žemaitaitis
Dovidas Paliulis
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Mindaugas Žemaitaitis, Osvaldas Deringis
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
19.00
14 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM B
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. FK VS-JONUŠAI 14 19
5. KLAIPĖDOS FM B 11 18
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015