LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-08-08, 5 turas, Dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Aidas Mazalas, Giedrius Zaniauskas, Aistė Ivanovaitė
ROSA 4-0
(0-0)
KLAIPĖDOS FM B
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Marius Ežerskis
Audrius Gadeikis
Vakaris Luzgauskas
Clifford Agwe Awah
Klaidas Žukaitis
Anton Solovyev
Paulius Kubilius
Vakaris Adomas Bagdanskas
Kasparas Tutlys
Jonas Butkevičius
Dainius Vilkaitis
Klaidas Žukaitis
57 min. 1-0
Klaidas Žukaitis
62 min. 2-0
Dainius Vilkaitis
71 min. 3-0
Agwe Awah Clifford
87 min. 4-0
Gvidas Maitušis
Arminas Gečas
Jokūbas Malinauskis
Gedas Gustys
Paulius Rinkevičius
Erik Kirjanov
Markas Ivanovas
Augustinas Jučas
Rapolas Bivainis
Augustas Vaitkus
Tadas Štilius
Markas Levinas
Gustas Saladžius
Alvydas Statkus
Deividas Riauka
Said Abou Osman
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Audrius Gadeikis
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
19.00
14 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM B
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. FK VS-JONUŠAI 14 19
5. KLAIPĖDOS FM B 11 18
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015