LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-09-21, 13 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Kevinas Drungilas, Paulius Dirgėlas, Joris Kabelka
ROSA 1-6
(1-3)
FK VS-JONUŠAI
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Audrius Gadeikis
Jonas Butkevičius
Lukas Pozdėjevas
Clifford Agwe Awah
Artčras Kaniauskas
Anton Solovyev
Denis Demereckas
Ramūnas Litvinas
Paulius Kubilius
Arvydas Trizno
3 min. 0-1
(11 m.)
Jogaila Šimkus
17 min. 0-2
Ramūnas Ruibys
20 min. 0-3
Laurynas Gedmintas
Jonas Butkevičius
23 min. 1-3
71 min. 1-4
Gediminas Petkevičius
86 min. 1-5
Jogaila Šimkus
88 min. 1-6
Jogaila Šimkus
Gvidas Gnedojus
Elijus Klapatauskas
Mantas Lukas
Osvaldas Bieliauskis
Arnas Dumbrauskas
Matas Ilginis
Gediminas Petkevičius
Žygimantas Šakys
Ramūnas Ruibys
Jogaila Šimkus
Laurynas Gedmintas
Rokas Vitkauskas
Rokas Domarkas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Audrius Gadeikis, Lukas Pozdėjevas, Ramūnas Ruibys
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. KLAIPĖDOS FM B 12 21
5. FK VS-JONUŠAI 14 19
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015