LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-06-07, 4 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Tomas Lavrinavičius, Dominykas Gerulaitis
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9-2
(5-1)
ROSA
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Edvinas Razutis
Artūras Mosejevas
Karolis Kelpšas
Karolis Inta
Mindaugas Žemaitaitis
Audrius Tolis
Edmundas Gaigalas
Artūras Kurbangalijevas
Marius Komovas
Arnoldas Nausėdas
Kostas Skarbalius
Osvaldas Deringis
Gediminas Jackus
Robertas Poškus
5 min. 0-1
Arvydas Trizno
Mindaugas Žemaitaitis
18 min. 1-1
Karolis Kelpšas
22 min. 2-1
Mindaugas Žemaitaitis
25 min. 3-1
(11 m.)
Mindaugas Žemaitaitis
26 min. 4-1
Robertas Poškus
32 min. 5-1
Mindaugas Žemaitaitis
54 min. 6-1
Karolis Kelpšas
58 min. 7-1
77 min.
neįmuštas 11 m.
Ramūnas Litvinas
Mindaugas Žemaitaitis
83 min. 8-1
87 min. 8-2
Vilmantas Pocius
Marius Komovas
90 min. 9-2
(11 m.)
Arūnas Gadeikis
David Kirzneris
Vilmantas Pocius
Tadas Šlimas
Mindaugas Grušauskas
Audrius Gadeikis
Jonas Butkevičius
Anton Solovyev
Aleksandr Vasiljev
Ramūnas Litvinas
Vakaris Adomas Bagdanskas
Arvydas Trizno
Giedrius Milius
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Audrius Gadeikis
Kostas Skarbalius

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
19.00
14 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM B
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. FK VS-JONUŠAI 14 19
5. KLAIPĖDOS FM B 11 18
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015