LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-06-13, 5 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Lukas Mečionis, Gustas Saladžius
FK VS-JONUŠAI 2-7
(0-1)
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gvidas Gnedojus
Elijus Klapatauskas
Ramūnas Ruibys
Osvaldas Bieliauskis
Arnas Dumbrauskas
Matas Ilginis
Šarūnas Genčius
Ignas Tamašauskas
Žygimantas Šakys
Jogaila Šimkus
Laurynas Gedmintas
Artūras Beizakas
Tomas Šniauka
Rokas Vitkauskas
10 min. 0-1
Mindaugas Žemaitaitis
47 min. 0-2
Mindaugas Žemaitaitis
50 min. 0-3
Arnoldas Nausėdas
55 min. 0-4
Mindaugas Žemaitaitis
71 min. 0-5
Mindaugas Žemaitaitis
Ignas Tamašauskas
77 min. 1-5
81 min. 1-6
Mindaugas Žemaitaitis
Matas Ilginis
85 min. 2-6
86 min. 2-7
Artūras Mosejevas
Edvinas Razutis
Artūras Mosejevas
Kazimieras Gnedojus
Karolis Kelpšas
Karolis Inta
Mindaugas Žemaitaitis
Audrius Tolis
Algimantas Bačanskis
Jurijus Kurbangalijevas
Marius Komovas
Arnoldas Nausėdas
Osvaldas Deringis
Robertas Poškus
Darius Grigaitis
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 12
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015