LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-05-24, 3 turas, Dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Simas Kaušas, Kevinas Drungilas, Lukas Šarkauskis
FK VS-JONUŠAI 1-3
(0-1)
NEPTŪNAS B
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Osvaldas Bieliauskis
Ramūnas Ruibys
Mantas Lukas
Matas Ilginis
Rokas Pleikys
Žygimantas Šakys
Artūras Beizakas
Laurynas Gedmintas
Arnas Vaseris
Dangis Gailiušis
Tomas Šniauka
Artūras Valatkevičius
Deividas Gibėža
Jogaila Šimkus
Tadas Vaičekauskas
Simonas Alsys
7 min. 0-1
Aurimas Skurdelis
55 min. 0-2
Mark Šin
64 min. 0-3
Laurynas Barsteika
Dangis Gailiušis
79 min.
neįmuštas 11 m.
Arnas Vaseris
88 min. 1-3
Vadim Trefilov
Khaled Menani
Edgaras Anaškin
Laurynas Barsteika
Andrius Pakalniškis
Erlandas Seselskis
Aurimas Barsteika
Aurimas Skurdelis
Dovydas Švambaris
Gleb Son
Aleksandr Fiodorov
Lukas Nedzinskas
Denis Matihin
Evaldas Misiūnas
Mark Šin
Donatas Gaižauskas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Artūras Valatkevičius, Rokas Pleikys, Erlandas Seselskis, Lukas Nedzinskas, Denis Matihin
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
21.10
2 turas
FK BALTIJA - KLAIPĖDA CITY
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
20.10
2 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK FUTERA
Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 4
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. KRANTONA 1 3
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 3
5. FK SMK 1 1
6. FK BALTIJA 1 0
7. FK VS-JONUŠAI 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DRAGŪNAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
4. FASOUL ARTSPACE 1 3
5. KFA-FC NEPTŪNAS 1 0
6. FC SUOLIUKAS 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
5. DANĖS PERLAS 2 3
6. KRUOPA 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PAJŪRIS 1 0
9. MEMEL 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015