LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-05-29, 2 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Orestas Abramavičius, Aidas Mazalas, Lukas Mečionis
KLAIPĖDOS FM B 1-2
(0-1)
FK VS-JONUŠAI
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Lukas Grinkevičius
Liutauras Tarasovas
Domas Strakšys
Luka Ruškys
Emilijus Jumaševas
Deimantas Rumša
Benas Vasiliauskas
Aurentas Nagreckis
Deividas Dailidėnas
Dmitrij Šarchaj
Erik Kirjanov
Gvidas Maitušis
Armandas Razvadauskas
Miroslav Kaliužnyj
4 min. 0-1
Dangis Gailiušis
Dmitrij Šarchaj
89 min. 1-1
90+1 min. 1-2
Vilius Norvilas
Linas Kokanskas
Mantas Lukas
Osvaldas Bieliauskis
Arnas Dumbrauskas
Matas Ilginis
Vilius Norvilas
Žygimantas Šakys
Laurynas Gedmintas
Dangis Gailiušis
Simonas Alsys
Artūras Kumpis
Ramūnas Ruibys
Deividas Gibėža
Artūras Beizakas
Tadas Vaičekauskas
Arnas Vaseris
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
19.00
14 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM B
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. FK VS-JONUŠAI 14 19
5. KLAIPĖDOS FM B 11 18
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015