LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-05-16, 1 turas, Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas, Lukas Šarkauskis, Aistė Ivanovaitė
FK VS-JONUŠAI 2-5
(2-1)
FK GINTARAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Linas Kokanskas
Elijus Klapatauskas
Mantas Lukas
Osvaldas Bieliauskis
Matas Ilginis
Ignas Tamašauskas
Rokas Pleikys
Ramūnas Ruibys
Jogaila Šimkus
Laurynas Gedmintas
Dangis Gailiušis
Tadas Vaičekauskas
Rokas Vitkauskas
14 min. 0-1
Lukas Bielskis
Ignas Tamašauskas
24 min. 1-1
Jogaila Šimkus
27 min. 2-1
52 min. 2-2
Vitalijus Paulauskas
68 min. 2-3
Tadas Labukas
76 min. 2-4
Tadas Labukas
78 min. 2-5
Tadas Labukas
Gediminas Venckus
Egidijus Bucevičius
Vilius Bundulas
Tadas Labukas
Dalius Tomkevičius
German Jezerskij
Edgaras Makarovas
Tadas Kazlauskas
Vitalijus Paulauskas
Rokas Borusas
Paulius Lukoševičius
Lukas Bielskis
Robertas Šalkauskas
Marsel Balasanov
Gerdas Kančelskis
Ramūnas Narvilas
Robertas Tranas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Laurynas Gedmintas, Rokas Borusas, Mantas Lukas
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
2 turas
FK PAJŪRIS - NAUTICA
21.10
2 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - GEGŪNĖ-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 4
2. KRANTONA 1 3
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. FK BALTIJA 2 3
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 3
6. FK SMK 1 1
7. FK VS-JONUŠAI 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 6
2. DRAGŪNAI 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. FASOUL ARTSPACE 1 3
5. KFA-FC NEPTŪNAS 1 0
6. FC SUOLIUKAS 1 0
7. FK PLIUSAS 1 0
8. FK FUTERA 2 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
5. DANĖS PERLAS 2 3
6. KRUOPA 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PAJŪRIS 1 0
9. MEMEL 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015